JAK VNÍMAT SVÉ HRANICE A NASTAVIT JE

V PARTNERSKÉM VZTAHU

Prodloužený transformační víkend

 

Termín: 2. - 4. 8. 2019

pátek 18:30 – 21:30h

sobota 10 - 20h

neděle 10 - 17h

 

Místo konání: Živá kavárna (její prostorná meditační místnost) v Praze-Radotín. http://zivakavarna.cz/#novinky 

Radotín je jen kousek vlakem z Prahy hl.n. (16 minut) nebo Smíchovského nádraží (8 minut) směr Karlštejn. Vystoupíte na nádraží Praha-Radotín a ulicí Matějovského projdete až k nám, jsou to dvě minutky.

Anebo můžete jet z Prahy autobusem číslo 244 ze Smíchovského nádraží.

Dojezd MHD je velmi dobrý a pro ty, kteří by raději autem, domlouváme možnost vzájemného dovozu jinými účastníky kurzu.

Obsah kurzu:

Mnohdy se nám stává, že jdeme životem a nechápeme, proč si ho neužíváme tolik, jak bychom si přáli. Proč si neplníme své sny, proč se v práci a dokonce i doma cítíme pod tlakem, proč se často v rozhovoru cítíme zatlačeni do kouta, proč námi lidé znovu a znovu manipulují, proč se často přistihneme, že plníme přání druhých, namísto těch svých... 

Je to proto, že nás v dětství nenaučili, jak obývat svůj osobní prostor. Jak cítit, kde jsou mé fyzické i psychické hranice. Neumíme si dát prostor k vycítění svých potřeb a neumíme jim dát prioritu, ani si je obhájit. 

V tomto intenzivním workshopu se naučíte cítit, že do vašeho osobního prostoru vniká druhý člověk. Budeme pracovat na hluboké fyzické rovině s autopilotní reakcí těla, přepisovat starý neurobiologický vzorec. Cílem je udržet si vysokou hladinu energie, která Vám umožní důstojně a dospěle si v dialogu uhájit své zájmy. 

 

Zaměříme se rovněž na emoční reakce (zejména strachu a viny), které ve vašem těle startují nevhodné defenzivní strategie a omezují Vaši svobodu. A samozřejmě také na přepis omezujících mentálních programů.

Použité metody:

V poslední době používám zejména metody Somatic experiencing a Pesso-Boyden, které někdy kombinuji s mými Limbickými rodinnými konstelacemi a rovněž s nástrojem, který jsem vyvinula pro práci klientů doma (Neurobiologická mřížka Zralé komunikace).

Ubytování a stravování:

Na místě můžete přespat za příplatek 100 Kč/noc ve vlastním spacáku či dovezených lůžkovinách na vlastní karimatce. K dispozici jsou i flaušové deky a pár polštářků. 

V okolí jsou obchody a restaurace, ale z časových důvodů spíš doporučuji objednat si u nás stravu. V Živé kavárně vaří moc dobrou vegetariánskou kuchyni. Pokud máte zájem o objednání stravy, připište to do své emailové rezervace.

Cena stravování:

V pátek začínáme až v 18:30h, tak prosím přijeďte navečeření.

Sobota:

oběd 120 Kč (malá polévka a druhé jídlo)

večeře 100 Kč (hustá polévka s chlebem anebo jiné teplé vegetariánské jídlo)

Neděle:

oběd 12O Kč

Končíme v 17h.

Snídaně je možné si přivézt nebo si je objednat v Živé kavárně. Podle Vašich preferencí dohodneme v kavárně snídaňové menu. Na místě je k dispozici varná konvice a nádobí.

 

Cena samotného kurzu bez stravování a ubytování je 4000 Kč.

Dotazy a rezervace poprosím na ivetahavlova@seznam.cz. Těšíme se na Vás s kolegou Karlem Veselým.

www.ivetahavlova.cz 

Ahoj Iveto, včera jsem u tebe byla na konstelacích a chci ti moc poděkovat:) Při loučení jsme se nějak minuly..

Jsem toho stále plná a chci ti říct, že celý den byl pro mě ohromně podnětný, a bylo skvělé pro slyšet i mnoho informací okolo. Já jsem si svou konstelaci stihla udělat, takže nemůžu mluvit za ostatní, ale pro mě bylo nesmírně důležité slyšet a vidět, co říkáš a jak to prožíváš.

Jelikož právě v mém příběhu chybí v těle ta zdravá mapa, jak třeba zacházet s dětskými emocemi ( i se svými), stále se to učím, tak pro mě bylo velmi důležité to slyšet a vidět, jak se účastníš konstelací a opečováváš děti, mluvíš s nimi, vidíš je a příjímáš i to, čemu se dává nálepka: negativní..

Byla jsem na konstelacích asi pětkrát v životě během deseti let a ano už tenkrát pro mě bylo objevné vidět, že je potřeba uznat předky, poklonit se, poděkovat, poprosit o odpuštěni a dětem se omluvit a říci, že tam dotyčný nebyl pro ně. Ale mám pocit, že často vidím informace, jak ne.. a u tebe jsem velkou část času vnímala, pro mě tak důležité: Jak tedy ano:) A tím, že jsi to opakovala v různých příbězích a rozvíjela dál, mám pocit, že jsem to mohla více vidět, prožít, pochopit, zapamatovat si.

 

Je mi jasné, že je to velmi vyčerpávající se do toho takto nořit, ale já ti moc děkuju, že jsem to mohla vidět:)

Měj se hezky a ráda se s tebou zase někdy potkám:)

 

Mirka

MIrka

Please reload