VÝCVIK I. - HLUBINNÉ TRANSFORMAČNÍ TECHNIKY

Výcvik v hlubinných transformačních technikách. Úroveň 1.

 

Vyučované techniky: různé formy regrese a autoregrese, EFT, NLP, léčení traumatu dle P.Levina, mental healing, podpůrné užití dechových technik, hypnóza a léčivý metaforický příběh, hluboký koučink, moje verze konstelací se zapojením principů neopsychoanalýzy a sycením citových deficitů.
 

24. - 26.11. Centrum Šestý smysl, Široká 14, Praha 1. 

 

pátek 10 - 19h

sobota 9 - 19h

neděle 9 - 15:30h

S sebou sešit a psací potřeby, pohodlné oblečení, lehký šátek. Karimatek, polštářků a dek máme hodně. 

 

Uděláme si hodinovou přestávku na oběd a kratší přestávky na svačiny. V okolí je spousta restaurací a v centru je k dispozici sporák na ohřátí přineseného jídla. Voda a čaj bude na místě zdarma. 

Cena je 6200 Kč. Za menší příplatek je možné zařídit přespání přímo v centru Šestý smysl. Dotazy a přihlášky na výcvik prosím na ivetahavlova@seznam.cz.

Výcvik je sestaven tak, aby účastník po třech dnech získal možnost uceleným způsobem používat některé techniky. V případě zájmu o další prohloubení studia, je možné pokračovat Úrovní 2, která proběhne 26. - 28. ledna 2018. A poslední modul na Úrovni 3 se uskuteční 6. - 8. dubna 2018.

Tento výcvik je ideálně určen absolventům některého z mých 12titýdenních transformačních kurzů, popřípadě některý z delších pobytových kurzů. Pokud jste mým kurzem neprošli a přesto byste měli o výcvik zájem, napište mi, prosím Vás, čím jste už v seberozvoji prošli (terapie, kurzy, kniha k tématu - stačí obecně, není to žádný konkurz :-) ). A buďte tak hodní a přečtěte si některé z mých článků - buď tady na webu anebo na mé Facebookové stránce, kde je jich mnohem víc. Potřebujeme zajistit určitou míru srozumění ohledně základních konceptů, abychom mohli pracovat produktivním tempem. Pro úplné začátečníky tento výcvik není vhodný.