top of page

SOMATICKÉ KONSTELACE A LIMBICKÝ PŘEPIS
(podle Dynamické stavové mřížky Ivety Havlové)

Prodloužený transformační víkend

 

 

Termín: 13. – 15.9.2019

pátek 18:30 – 21:30h

sobota 10 - 20h

neděle 10 - 17h

 

Místo konání:

Živá kavárna (její prostorná meditační místnost) v Praze-Radotín. http://zivakavarna.cz/#novinky 

Praha-Radotín je jen kousek vlakem z Prahy hl.n. (16 minut) nebo Smíchovského nádraží (8 minut) směr Karlštejn. Vystoupíte na nádraží Praha-Radotín a ulicí Matějovského projdete až k nám, jsou to dvě minutky.

Anebo můžete jet z Prahy autobusem číslo 244 ze Smíchovského nádraží.

Dojezd MHD je velmi dobrý. Ti, kteří pojedou autem, mohou zaparkovat na parkovišti před kavárnou.

Obsah kurzu:

Přepis v psychice uložených autopilotních programů, které nám ničí život a vztahy. Používám nástroj "Dynamická stavová mřížka IH" k diagnostice vašich tělesných, emočních a myšlenkových vzorců. Přepis pak probíhá v rámci verze rodinných konstelací, kterou jsem nazvala Somatické konstelace (jde o syntézu Limbických konstelací, Somatic experiencing a Pesso Boyden).  V průběhu víkendu prožijete i hluboký proces setkání "se zdravou mámou", takzvaný limbický přepis v raných knihovnách našeho těla a mysli. Tyto přepisy jsou jednou z nejúčinnějších metod, jak přeprogramovat naše postoje k sobě a ke světu a mít krásnější a klidnější vztah k sobě, partnerovi, dětem i dalším lidem. Přímo hluboko do těla se ukládají zdravé vjemy blízkosti, respektu, vlastní síly, které jsme v potřebné míře nedostali vhodnou péčí a výchovou.

Workshop je možné absolvovat samostatně anebo ho pojmout jako ochutnávku před zápisem do tříměsíčního kurzu Zralá komunikace, který začíná na začátku října. https://www.ivetahavlova.cz/komunikace-z-realne-roviny-12tityde

Jde o 12 dopolední a kurzy budou dva. Jeden kurz bude probíhat u nás doma v Černošicích  (12 úterních dopolední, od 1. října)  a druhý v Praze ve Studiu K3 na Karlově náměstí 3 (12 čtvrtečních dopolední, od 3. října).

 

Ubytování a stravování:

Můžete v meditační místnosti za příplatek 100 Kč/noc přespat, ve vlastním spacáku či dovezených lůžkovinách na vlastní karimatce. K dispozici je případně velké množství flaušových dek. V okolí je  supermarket i několik restaurací, ale z časových důvodů doporučuji objednat si naši stravu. V Živé kavárně vaří dobrou veganskou kuchyni (vařená strava bez masa, mléka a vajec, nejde o raw stravu). Pokud máte zájem o objednání stravy, připište to prosím do své emailové rezervace.

Cena stravování:

V pátek začínáme až v 18:30h, tak prosím přijeďte navečeření.

 

Sobota:

snídaně 60 Kč

oběd 140 Kč (malá polévka a druhé jídlo)

večeře 100 Kč (hustá polévka s chlebem anebo jiné teplé vegetariánské jídlo)

Neděle:

snídaně 60 Kč

oběd 14O Kč

Končíme v 17h.

 

Cena samotného kurzu bez stravování a ubytování je 4000 Kč. Platbu poprosím převodem na účet číslo 2021121951/8040. Cena ubytování a plné penze je dohromady 700 Kč a platí se na místě.

Dotazy a rezervace poprosím na ivetahavlova@seznam.cz. Těšíme se na Vás s kolegou Karlem Veselým.

www.ivetahavlova.cz 

Ahoj Iveto, včera jsem u tebe byla na konstelacích a chci ti moc poděkovat:) Při loučení jsme se nějak minuly..

Jsem toho stále plná a chci ti říct, že celý den byl pro mě ohromně podnětný, a bylo skvělé pro slyšet i mnoho informací okolo. Já jsem si svou konstelaci stihla udělat, takže nemůžu mluvit za ostatní, ale pro mě bylo nesmírně důležité slyšet a vidět, co říkáš a jak to prožíváš.

Jelikož právě v mém příběhu chybí v těle ta zdravá mapa, jak třeba zacházet s dětskými emocemi ( i se svými), stále se to učím, tak pro mě bylo velmi důležité to slyšet a vidět, jak se účastníš konstelací a opečováváš děti, mluvíš s nimi, vidíš je a příjímáš i to, čemu se dává nálepka: negativní..

Byla jsem na konstelacích asi pětkrát v životě během deseti let a ano už tenkrát pro mě bylo objevné vidět, že je potřeba uznat předky, poklonit se, poděkovat, poprosit o odpuštěni a dětem se omluvit a říci, že tam dotyčný nebyl pro ně. Ale mám pocit, že často vidím informace, jak ne.. a u tebe jsem velkou část času vnímala, pro mě tak důležité: Jak tedy ano:) A tím, že jsi to opakovala v různých příbězích a rozvíjela dál, mám pocit, že jsem to mohla více vidět, prožít, pochopit, zapamatovat si.

 

Je mi jasné, že je to velmi vyčerpávající se do toho takto nořit, ale já ti moc děkuju, že jsem to mohla vidět:)

Měj se hezky a ráda se s tebou zase někdy potkám:)

 

Mirka

MIrka

Na semináři jsem si zvědomil to, že nedokážu nastavovat hranice lidem, které miluji a že se poté ocitám v bezvýchodné situaci, kdy už nemůžu ani dýchat. Vše začalo v dětství, kdy jsem si jako dítě neuměl a hlavně nesměl nastavit svoje přirozené hranice vůči milovaným rodičům. 

Seminář přinesl velké uvědomění dětských traumat se kterými pracuji už dlouhou dobu, jejich částečné zaléčení, a okamžitý posun v partnerském vztahu. 

Moc děkuji milé Ivetě a Karlovi za jejich lidský, empatický a láskyplný přístup.

Ondřej Suchopár

Ondřej

Ahoj Ivetko, jeste jednou Ti moc dekuji za tento vikend. Pozoruji zmeny v tele, ve vninani doteku(roztaly mi ruce, prsty, chodidla) a spostu jinych mych reakci na okoli je trosku jina. Radost "jen tak" byla vzdycky je abstrakci, a ted ji opravdu citim, telo ma radost :). Vlaďka

Vlaďka

Please reload

bottom of page