top of page

ZRALÁ KOMUNIKACE II. 

ZRALÁ KOMUNIKACE II.

cyklus tří prodloužených víkendů

 

Termíny 
29. - 31.5.
19. - 21.6.

18. - 20.9. (Zářijový termín se může posunout na 25. – 27.9. Do května finálně potvrdím.)

(vždy páteční večer a víkend)

Časový rozvrh víkendů

pátek 18 - 21h

sobota 10 - 20h

neděle 10 - 17h​

Místo konání

Studio Blízko sebe, K dolům 1973/38, Praha 12-Modřany.

Obsah kurzu

Tento kurz je určen pro ty, kteří už u mě prošli 12titýdenním nebo víkendovým kurzem Zralá komunikace I. Nejde o objem znalostí, ale o připravenost vaší nervové soustavy. Pokud nebudete mít v těle předpřipraveny určité obvody, bude pro vás kurz plochým zážitkem. V kurzu Zralá komunikace I. se prvních 6 týdnů věnujeme opravě attachmentu, posilujeme nervové dráhy a spojení vedoucí ke zklidnění a nabytí pocitu určité kontroly nad vnitřním i vnějším děním. Ve druhé polovině pomalu napojujeme tuto somatickou (tělesnou a emoční) připravenost na první nácviky transparentnosti, validace, krokování a načasování komunikace, partnerské spolupráce, hledání emoční stability v konkrétních situacích.

 

V rámci kurzu Zralá komunikace II. budeme praktikovat všechny metody, kterých jsme se dotkli v předchozím kurzu (bioenergetické dosycování, prvky EMDR, prvky Pesso Boyden – ideální rodina, Somatic Experiencing, somatické konstelace, Mřížka IH), ale už ne v rámci cvičení, ale v rámci řešení komunikačních situací, které si přinesete do kurzu. Budeme organicky spojovat všechny nástroje, tak abychom v každé denní situaci uměli vystoupat po energetické ose k lepšímu zazdrojování, emoční regulaci a uplatnili principy zralé komunikace.

 

Pokud se na tom jednomyslně shodneme, můžeme části našich setkání nahrávat a při zpětném přehrání vám můžu ve zpomalení ukazovat skrytou dynamiku situací, zlomové body a podobně.

Organizace kurzu
V pátek večer získáte adresnou zpětnou vazbu k pocitům a projekcím, kterým právě čelíte v osobním životě a také doporučení k pokusům integrovat do života nácviky z kurzu. O víkendu následuje výcvik.

Kurz je intenzivní, musí být, protože automatické obranné mechanismy psychiky probíhají mimo vědomou kontrolu a kurz by jinak nepřinesl výsledky. Proto je také nastaven systém pro komunikaci mezi účastníky i v čase mezi setkáními. Zřizuji FB skupinu pro ty, kteří by měli zájem mezi sebou komunikovat tímto způsobem.

 

Ubytování a stravování

Na místě můžete přespat za příplatek 150 Kč/noc ve vlastním spacáku či dovezených lůžkovinách. K dispozici jsou pohodlné matrace i flaušové deky. 

V okolí jsou obchody a restaurace. Je možné si i objednat z nedaleké pizzerie dovoz pizz (případně i hromadně po domluvě) anebo třeba něco z nabídky dovážkové služby Dámejídlo. Na  místě je zdarma k dispozici voda a čaj.


Cena je 4400 Kč za víkend. Kurz je vhodný pro jednotlivce i páry. Přihlášky a dotazy prosím na ivetahavlova@seznam.cz. Jako vždy, doporučuji si přečíst pár článků z mého blogu www.ivetahavlova.cz na nebo na FB (https://www.facebook.com/iveta.havlova.944)

bottom of page