NEUROBIOLOGICKÝ PŘEPIS VZORCŮ

Prodloužený transformační víkend

 

TERMÍN: 

31. 7. - 2. 8. 2020

pátek 18 – 21h

sobota 10 - 20h

neděle 9:30 - 17h

 

MÍSTO KONÁNÍ: 

Prostor s duší, dříve znám pod názvem Živá kavárna (její prostorná meditační místnost) v Praze-Radotín. http://zivakavarna.cz/#novinky 

Radotín je jen kousek vlakem z Prahy hl.n. (16 minut) nebo Smíchovského nádraží (8 minut) směr Karlštejn. Vystoupíte na nádraží Praha-Radotín a ulicí Matějovského projdete až k nám, jsou to dvě minutky.

Anebo můžete jet z Prahy autobusem číslo 244 ze Smíchovského nádraží.

OBSAH KURZU:

Náš život je až z 90% řízen podvědomím, tedy stále stejnými stereotypními myšlenkami a emocemi, které si plně nebo dokonce vůbec neuvědomujeme a nad nimiž nemáme kontrolu. Jsme v mnoha ohledech nedovyvinutí - většinou tam, kde nějaké mentální mapy nebo kompetence chyběly našim rodičům. Náš způsob vnímání (například prudká reakce na kritiku, rutinní sebeponižování, pasivita, vyhledávání nevhodných partnerů, přetěžování se, závislosti, neschopnost se za sebe postavit a podobně) je doslova vypálen do buněčných spojení našeho těla. Pokud chceme lepší život, potřebujeme tyto vzorce takzvaně přepsat, což díky bohu lze (tato schopnost našeho těla se nazývá neuroplasticita).

Pracovat s těmito vzorci a přepisovat je, je snad nejdůležitější dovednost pro život. Každý by se to měl naučit a zároveň je to práce, která vyžaduje určitý čas. Potřebujete do svého těla vpravit doslova nové dětství, například pozitivní vjem jistého místa po boku vašich důležitých lidí, vjem ohleduplnosti a respektu k vám, zážitek vlastní schopnosti se dobře rozhodovat, vjem klidné síly pro obhájení svých potřeb a mnoho dalších. Ty se pak spojují v takzvané kompetence a schopnost v klidu řešit jakoukoliv situaci bez silných emocí.

Práci s přeprogramy učím důkladně v mých 12titýdenních transformačních kurzech, kdy se setkáváme každý týden na tři hodiny a doma pak pracujete na malých domácích úkolech (existují i v podobě série tří víkendů pro ty, kteří nejsou z Prahy). Tento aktuálně nabízený víkend na přelomu července a srpna je takovou první ochutnávkou mé metody. Prvním návodem, jak přepisy vytvářet. Budeme spolu přepisovat nějaký jeden aktuální problém, který si přinesete. Jednomu vzorci se budete věnovat celý víkend. Zároveň si však můžete "stáhnout" i základy přeprogramu jiných témat, která vás budou oslovovat, a které budou řešit jiní účastníci. Na principu synchronizačních workshopů (například Teal Swan) budete moci se zavřenýma očima vstřebávat i přeprogram, který budu poskytovat jinému účastníkovi.

METODY PRÁCE NA KURZU:
Limbický přepis - vjem ideální maminky či táty

Limbické dýchání - na vyčištění starého traumatu a kotvení nového vzorce

Somatické konstelace - nácvik nového chování, také s ohledem na typ attachmentu/vztahové vazby druhého člověka

Pro ty z vás, které zajímají myšlenkové zdroje pro mou práci s přeprogramy, je zde uvádím: Vývojové potřeby člověka a typologie Wilhelma Reicha, Pesso Boyden, neurobiologie a Somatic experiencing, Teorie attachmentu/vztahové vazby.

CENA KURZU (bez stravování a ubytování):
4200 Kč. Platba je na místě v hotovosti.

UBYTOVÁNÍ:
Na místě můžete přespat za příplatek 100 Kč/noc ve vlastním spacáku či dovezených lůžkovinách na vlastní karimatce. K dispozici jsou tenké karimatky, flaušové deky a pár polštářků. Můžete klidně ale na kurz i dojíždět.

STRAVOVÁNÍ:
V okolí jsou obchody a restaurace, ale z časových důvodů spíš doporučuji objednat si stravu u nás. V pátek začínáme až v 18h, tak prosím přijeďte navečeření. Snídaně je možné si přivézt nebo si je objednat na místě z jídelního lístku v kavárně. Strava, kterou si tedy můžete objednat u mně, sestává ze dvou obědů a jedné večeře. V Živé kavárně vaří veganskou kuchyni. Pokud máte zájem o objednání stravy, připište to do své emailové rezervace.

Cena stravování:
Sobota:
oběd 160 Kč (polévka a druhé jídlo)
večeře 80 Kč (hustá polévka s chlebem anebo jiné teplé vegetariánské jídlo)

 

Neděle:
oběd 160 Kč
Končíme v 17h, tedy večeře už není.

Stravu platíme taky až na místě v hotovosti.

Dotazy a rezervace poprosím na ivetahavlova@seznam.cz. Těšíme se na Vás s kolegou Karlem Veselým.

www.ivetahavlova.cz

Ahoj Iveto, včera jsem u tebe byla na konstelacích a chci ti moc poděkovat:) Při loučení jsme se nějak minuly..

Jsem toho stále plná a chci ti říct, že celý den byl pro mě ohromně podnětný, a bylo skvělé pro slyšet i mnoho informací okolo. Já jsem si svou konstelaci stihla udělat, takže nemůžu mluvit za ostatní, ale pro mě bylo nesmírně důležité slyšet a vidět, co říkáš a jak to prožíváš.

Jelikož právě v mém příběhu chybí v těle ta zdravá mapa, jak třeba zacházet s dětskými emocemi ( i se svými), stále se to učím, tak pro mě bylo velmi důležité to slyšet a vidět, jak se účastníš konstelací a opečováváš děti, mluvíš s nimi, vidíš je a příjímáš i to, čemu se dává nálepka: negativní..

Byla jsem na konstelacích asi pětkrát v životě během deseti let a ano už tenkrát pro mě bylo objevné vidět, že je potřeba uznat předky, poklonit se, poděkovat, poprosit o odpuštěni a dětem se omluvit a říci, že tam dotyčný nebyl pro ně. Ale mám pocit, že často vidím informace, jak ne.. a u tebe jsem velkou část času vnímala, pro mě tak důležité: Jak tedy ano:) A tím, že jsi to opakovala v různých příbězích a rozvíjela dál, mám pocit, že jsem to mohla více vidět, prožít, pochopit, zapamatovat si.

 

Je mi jasné, že je to velmi vyčerpávající se do toho takto nořit, ale já ti moc děkuju, že jsem to mohla vidět:)

Měj se hezky a ráda se s tebou zase někdy potkám:)

 

Mirka

MIrka

Please reload