top of page

2 VOLNÁ MÍSTA NA PÁROVOU TERAPII

Milí přátelé, uvolnilo se mi místo pro další dva páry. Můj styl se ustálil na rychlém naciťování vzorců z původních rodin a odkrývání/přeprogramovávání vrstev, kterými je překryto původní zranění. Téma, se kterým přijdete, tedy rozpletu z hlediska jeho příčin – bývá to takové klubíčko vztahů s tátou, mámou, sourozenci. Není výjimkou, že jich je i dvacet v jednom tématu a zasahují do prenatálu (zmatení, dezorientace), další třeba do věku několikaměsíčního miminka (šok, opuštění), pak roční dítě (odcizení, extrémně zjednodušené emoční cítění, pocit Jsem špatný), dvouleťáček (emoční sopka, černobílé vidění – Máma je zlá, nemá mě ráda, vztek). Další může být například sedmiletáček, který pomáhá mamince a nikdy to nestačí, pak desetiletý rezignovaný „malý dospělý“ atd. Každá problematická situace ve vašem životě, kterou neumíte uchopit a řešit, bývá klubíčkem nekompetencí a nefunkčních přesvědčení a emočních reakcí, které se zafixovaly v různých obdobích vývoje a zaklesly do sebe. V páru se pak navíc do sebe zaklesnou zrcadlová, tedy "kompatibilní" zranění dvou lidí.


Tímto klubíčkem u obou z páru rychle prostupujeme a snižujeme už v rámci jediného sezení množství „vrstev“. Výsledkem je dozrání a propojení dosud nedovyvinutých složek osobnosti. Pak můžete ve vztahu fungovat sebevědomě a s citem a dělat akční kroky k rozproudění života.


Párová terapie trvá 2 hodiny a stojí 3000 Kč. Je na Vás, v jakém intervalu se vidíme. Ideál je u chronických záležitostí jednou za dva týdny. Pokud se něco děje akutně, jsem občas schopná najít i místečko po týdnu. Působím v Černošicích (hned vedle Prahy) či přes Zoom. V češtině a angličtině.


Případné dotazy poprosím na ivetahavlova@seznam.cz .


Krásný den


Iveta

Comments


Archiv
Sledujte Ivetu
  • YouTube
  • Facebook App Icon
  • Instagram
  • LinkedIn
  • SoundCloud
bottom of page