Živé vysílání v pondělí 27. dubna od 10:15h

20/04/2020

Milí přátelé, zdravím Vás a přeji slunečný začátek týdne, v obou významech toho slova. 😊 V posledním měsíci jsem nepsala a dovolila si zůstat se svými pocity, které vypluly se změnou společenských témat, života společnosti i mého denního rytmu. Jako mnohým z Vás, i mnou proplula dávná témata, která jsem měla za dávno uzavřená. Pocity bezmoci, žalu, apatie, otázek po smyslu, které nepochybně souvisely i se smrtí mého otce, kterého jsem ztratila dvakrát. Plně nezpracované pocity šoku, deprivace, osamění, ztráty pevného bodu, separační krize… a další související se ztrátou nebo omezením osobní svobody. Ty všechny dnes pro nás vyplouvají z tělesné paměti napovrch.

 

Vzpomněla jsem si na svou dětskou školní přezdívku Světluška (ze které jsem kdysi měla pramalou radost, jelikož byla parafrází na moje příjmení) a čekala, než v sobě znovu objevím světlo. Teprve potom, řekla jsem si, budu zase mluvit a psát… Pracovala jsem na sobě, sama i s terapeutem, a teď jsem vděčná za tu příležitost k dalšímu pročištění a růstu, kterou nám karanténa nabídla.

 

Pokud máte chuť, přidejte se ke mně příští pondělí 27. dubna, od 10:15h do 11.15h online. Budu mluvit o možných podobách retraumatizací, které nám Korona přinesla a co s nimi, jaká je rychlá pomoc a jaká případně ta delší, pokud stojíme o hlubší transformaci. Také o nových strukturách životních opor i novém pohledu na strukturování času, které budeme možná v následujících měsících potřebovat. Mluvit budu jen chvíli a potom odpovídat na otázky. Setkáme se jako přátelé a souputníci, bezplatně. Kdo cítí chuť, napište mi prosím na ivetahavlova@seznam.cz. Ke konci týdne Vám pošlu odkaz na online „místnost“.

 

Krásný den

 

Iveta

 

www.ivetahavlova.cz

Tagy:

Sdílet na Facebook
Sdílet na LinkedIn
Please reload

Výjiměčně dobré čtení

Včera se mě zeptal kamarád,

jak se pozná (psychicky) zdravý člověk

Tady je pár rysů,

které já osobně považuji za významné

...

Takový člověk

dělá věci, které...

Psychicky zdravý člověk

26/03/2017

1/1
Please reload

Nejnovější články