top of page

BEZPLATNÉ UKÁZKOVÉ SETKÁNÍ 12TITÝDENNÍHO KURZU KVANTOVÝCH PŘEPISŮ na téma STUD, dnes od 17:30, Zoom

Dnešní téma: STUD (ze sebe, svých schopností, činů, slov). Tedy, jak snadno jste vmanévrováni či upadáte do studu, skrz který jste potom ovladatelní.

Milí přátelé, ještě máte poslední hodiny na přihlášení se na dnešní workshop. Registrační formulář najdete zde: https://www.ivetahavlova.cz/prihlaska-na-kurz


Dnešním tématem je TOXICKÝ STUD. Je mnoho důvodů mimo naši kontrolu nebo dokonce i vědomou mysl a vzpomínky, proč máme v buněčné paměti uložen toxický stud: například mámino nechtěné či aspoň neplánované těhotenství, slabé citové spojení mezi mámou a plodem, vyvolávaný porod, císařský řez, porod s nespolupracující mámou (málo nebo necitlivě tlačící, tedy ustrašenou, pod anestetiky či traumátky odpojené od svého těla), dlouhý pobyt v poporodní místnosti s pocitem zavrženého mláděte, krátké, málo časté či necitlivé kojení, šokové zážitky ohrožení, kdy máma nebyla včas přítomna (topení v bazénu, pády, úrazy, šikana, strašení či ohrožení miminka starším sourozencem), zážitky "opuštění", kdy se dítě mámy dostatečně rychle nedovolá, nevhodná výchova cílená (i jen podvědomě, zlozvykem v rodu) na vyvolávání zahanbení, výchova formou "to nezvládneš" a podobně.

V tomto kurzu se týden po týdnu budu zaměřovat na čištění a dočišťování širokého spektra těchto traumátek. Budeme postupovat nahoru po Hawkinsově emoční škále, tedy příští týden navážeme vinou, poté apatií, smutkem, strachem, touhou, hněvem, falešnou pýchou, odvahou, neutralitou, ochotou, přijetím, rozumem, láskou, radostí, mírem a osvícením. Cílem je dostatečně kvantově přepsat velkou sumu typových zranění/strategií přežití a vytvořit v psychice vzájemně propojené přeprogramované ostrůvky, jako základ ozdravené osobnosti.


Po vyplnění registračního formuláře Vám přijde odkaz na zoomovou místnost, kde se dnes v 17.30h potkáme k nezávaznému a bezplatnému ukázkovému setkání. Těšíme se na Vás https://www.ivetahavlova.cz/prihlaska-na-kurz

Email s odkazem na zoomovou místnost, kde se dnes koná ukázková lekce se odešle automaticky po Vašem přihlášení. Zkontrolujte si případně složku SPAM a potvrďte nám doručení, abychom věděli, že Vám byl odkaz v pořádku doručen.


Iveta

Commentaires


Archiv
Sledujte Ivetu
  • YouTube
  • Facebook App Icon
  • Instagram
  • LinkedIn
  • SoundCloud
bottom of page