top of page

CO MI DALA METODA TŘÍ OS VZTAHOVÉHO ATTACHMENTU

Milí přátelé,už dnes od 17:30h startuje na Zoom můj kurz, který nese název metody, která mi doslova zachránila život. Od doby, kdy jsem začala pracovat se třemi osami attachmentu (metoda, kterou jsem si vytvořila spojením několika psychologických metod a svých pozorování a studia), vyjasnily se všechny oblasti mého života. Najednou bylo jasné, co se ve mně v té které chvíli děje. Jestli právě propouštím staré energetické vzorce anebo mobilizuji energii k finálními vymezení se proti starému pořádku, jestli bloudím na pomezí mezi starou a novou strategií přežití, jestli odskakuju do zrcadlového bodu, abych vyrovnala partnerův propad či stoupání, jestli jsem se už vynořila z vyhýbavých a touživých strategií a prožívám první, nekompromisní fázi náběhu na zralou škálu, tak vzdálenou mé představě velkorysé, všeobjímající zralosti (a přece je to fáze, která se nedá obejít)...


Díky 3 osám jsem i zpětně zmapovala svůj život a pochopila, kde se mé zdravé vnímání a aktivní přístup k životu zhouply do zúžených náhledů a rigidních strategií přežití, ať už jde o komunikaci, intimitu, sebevědomí, seberealizaci... a kdy a čím se začaly postupně zase uzdravovat. A po dlouhém studiu vyhýbavých a touživých tendencí jsem nakonec propadla vášni zkoumání "Zdravé osy" a zákonitostí postupné mobilizace energie a doplňování bílých mentálních map.


Dnes už tedy chápu, proč například "Vyhýbaví lidé" nechodí na terapie. Vyhýbavost znamená vyhýbavost k sobě samému, některá z potřeb byla tak dlouho a bolestně nenaplněna, že daný člověk na ni rezignuje (například doteky, potřeba být viděn, slyšen, podporován...) a postupně už neví, proč by danou věc měl chtít a nakonec si na ni vybuduje fóbii či se postaví až do výsměchu (Vyhýbavá euforie, vrcholná fáze sebeklamu, odpojení od potřeby). A proto také například mí klienti, kteří byli na samé hraně propadu do chronické vyhýbavosti, pak po dlouhé měsíce bojovali s chutí vrátit se ke starým vzorcům, protože po částečném ozdravení a přechodu na Touživou škálu, začali znovu cítit dávno vytěsněnou bolest (která je však dříve o to nebezpečněji stíhala z podvědomí).


Zvu Vás tedy ještě jednou s láskou a hlubokým vnitřním přesvědčením na svůj 12titýdenní kurz "3 OSY - Vyhýbavý, touživý a zdravý attachment. Na prvním, ukázkovém, setkání minulé úterý jsme přepisovali právě ony vrcholné fáze vyhýbavosti - záznam je k dispozici na mém FB i webu. Dnes je na pořadu mírnější forma vyhýbavosti (Vyhýbavý útlum) a vrcholná forma Touživosti (Touživá euforie, také velmi škodlivá pro naše vztahy). Kurz je možné poslouchat i jen ze záznamu, má stejnou sílu. Rovněž je možné zakoupit si zpětně kurz ve formě video a audio nahrávek (bez sekce individuálních otázek, odpovědí a minipřepisů, které nejsou zpětně prodejné kvůli ochraně soukromí).


Přikládám plnou pozvánku


a registrační formulář:


Ještě mám dvě místa pro sociálně slabé, prosím sdílejte.


Krásný den


Iveta

Comentários


Archiv
Sledujte Ivetu
  • YouTube
  • Facebook App Icon
  • Instagram
  • LinkedIn
  • SoundCloud
bottom of page