top of page

JAK FUNGUJÍ KVANTOVÉ KONSTELACE

Milí přátelé, ještě ke kvantovým konstelacím, které se budou konat v neděli 28. dubna, 10 - 19h v Černošicích. Dovysvětlení, jak fungují kvantové konstelace a přepisy. Sejde se skupina lidí s komplementárními tématy. Na povrchu vypadají situace rozdílně (problém s mámou, konflikt s partnerem, odcizování se s dítětem, rozhodovací paralýza v práci apod.), ale témata se sbíhají na jakémsi "podvozku", kterým je například téma odcizení, které jste zažili dva dny po početí a téma odebírání síly ve vztazích a spolupráci, pokud máma během porodu vytlačovala ven dítě kontraintuitivně. Anebo vidím mezi účastníky společný "podvozek" jednoleťáčka, kterým je přesvědčení "Existuju, když vím, kde je moje místo poblíž mámy a musím být v polozhrouceném stavu" v kombinaci s tříleťáčkem "Jsem tady s vámi, když vím, co chcete a odevzdávám se vám k vaší dispozici s úsměvem a aktivně." Jsou to věty, které často znějí trochu šroubovaně, ale je to proto, že odrážejí obrovský rozsah daného psychologického "komplexu"... Tyto báze a spoje potom řešíme.


Nejde o to postavit každému účastníkovi konstelaci, aby nahlédnul motivaci partnera apod." a udělal jediný, z hlediska oceánu psychiky zanedbatelný akční krok. Proto nečekejte, že si každý postaví konstelaci, ani že ti, kteří budou našimi figuranty a budou stavět konstelaci, v ní uvidí hlavně svou dnešní mámu, partnera atd., ale očekávejte mnoho posunů v základové desce vaší psychiky a několik nových, otevřených cest. Zároveň věřím, že i řešení vaší stávající situace... Nepůjde hlavně o to, že některé momenty nahlédneme v prostorově postavené konstelaci (ta vždy odráží jednu vrstvu Zákona sdružených příčin, většinou tu svrchní a pod ní je třeba dalších 8, mnohem hlubších příčin), půjde spíše o přepis, který tyto momenty doprovodí. Do pár dnů po workshopu tyto přepisy dostanete i v podobě audio nahrávky.


Pokud bude potřeba v některých případech posunout schopnost mobilizovat energii na Hawkinsově škále nad úroveň Touhy, což cítím, že bude, doprovodíme přepis i cílenými pohyby k prolomení odporu buněčné paměti.

Tam, kde bude pro psychiku jednotlivce organickým dalším krokem něco doma v realitě udělat či říct či změnit svůj životní styl (systém současných kompenzací), pak Vám během workshopu řeknu i tato doporučení.


Těším se na setkání a stále je možné se na kurz registrovat na ivetahavlova@seznam.cz. Cena je 2000Kč.


Krásný den

Iveta

Comments


Archiv
Sledujte Ivetu
  • YouTube
  • Facebook App Icon
  • Instagram
  • LinkedIn
  • SoundCloud
bottom of page