top of page

Kvantový přepis, nahrávka: "ŽENĚ VADÍ, ŽE JE PARTNER PASIVNÍ"

Délka: 22 minut

Účastnice jednoho z mých kurzů dala souhlas se zveřejněním audio nahrávky přepisu k jejímu tématu. Jde o situaci, kdy muž a žena spolu zatím jen randí, takže nemají společné povinnosti, ale už i při domlouvání schůzek a programu se vynořilo toto téma. Tento přepis je pro každého, kdo svou, byť i podvědomou dominantností partnera postupně formuje do stále větší povolnosti, pasivity, někdy i odporu.... Během poslechu vnímejte své tělesné a emoční impulzy a dávejte jim průchod. Nedovolte však, aby nabyly příliš velké intenzity, zjemňujte je případně chvilkovým vypnutím pozornosti či zazdrojováním se v příjemné vzpomínce (možno také obejmout polštář či zapojit neocortex vyjmenováním například všech červených či hranatých/kulatých předmětů v místnosti). :) Při přepisech je potřeba udržovat aktivaci nervového systému na nízké úrovni, jinak se stará paměťová stopa a vzorec neoslabuje... Nahrávka končí doporučeními z oblasti zralé komunikace.


Pokud je toto téma pro Vás důležité, pouštějte si přepis opakovaně, až do doby, kdy zcela vyhasne jakákoliv negativní či intenzivní reakce. Ať Vám je ku prospěchu. :)


Iveta

www.ivetahavlova.cz


P.S. Ještě mám stále několik volných míst na intenzivním workshopu kvantových přepisů 16. - 19.12. v Krkonoších. Pozvánku najdete zde: https://www.ivetahavlova.cz/kopie-zral%C3%A9-j%C3%A1-a-zral%C3%BD-vztah-4denn%C3%ADKomentáře


Archiv
Sledujte Ivetu
  • YouTube
  • Facebook App Icon
  • Instagram
  • LinkedIn
  • SoundCloud
bottom of page