top of page

První "Hasič" aneb Nejranější strategie přežití

Minulý týden jsem na svůj FB vložila náčrt sedmi typů nitroděložního Hasiče, tedy jak se embryo a plod chrání proti stresu. Z těchto zárodečných forem strategií přežití se potom vyvinou nám dobře známé strategie útoků, útěků, zamrznutí (kritizování, sebelítosti, neschopnost se rozhodnout apod.). Nejmystičtější z oněch strategií je ta úplně nejprimitivnější - Smrštění. Sepsala jsem proto pro její osvětlení, jak vypadá Smrštění, když rosteme a procházíme dětstvím. V osmi letech si vytváříme svůj první "3D" sebeobraz. Na těchto matricích pak mnohdy fungujeme i celý život. Viz přiložený obrázek.


Zítra je ještě možné se přidat k 12titýdennímu kurzu kvantových přepisů Jádro našich strategií přežití - "Hasiči".

Kurz poběží každé úterý 17:30 - 20:30h na Zoom až do 2. července. Kurz je možné poslouchat se stejným účinkem i jen ze záznamu. Cena je 10 900 Kč a je možné ji zaplatit i ve dvou či třech splátkách.


Registrační formulář najdete zde: https://www.ivetahavlova.cz/prihlaska-na-kurz


Detailní popis kurzu si můžete přečíst zde:Nahrávku ukázkového setkání najdete zde: https://vimeo.com/943995791/46c29b828d


Těším se na setkávání a přepis základních stresových matric naší osobnosti tak, abychom se mohli uvolnit, generovat dostatek vlastní energie a CÍTIT, prožívat svůj život naplno a s radostí. :)


 Iveta
Comments


Archiv
Sledujte Ivetu
  • YouTube
  • Facebook App Icon
  • Instagram
  • LinkedIn
  • SoundCloud
bottom of page