top of page

Workshop kvantových přepisů "POCIT VLASTNÍ HODNOTY V KONTAKTU S LIDMI" už dnes 29.2. v 17:30h na Zoom

Programy studu a nízkého sebevědomí nevznikají pouze autoritativní či znehodnocující výchovou. Vznikají většinou mnohem dřív. Nechtěným početím, problémy při zahnízďování v děloze mámy, "navázáním slabého spojení" s dělohou, pocitem nelásky z důvodu špatné výživy mámy, "opuštěním" během porodu z důvodu císařského řezu, chemií povzbuzeného porodu či jiného nesouladu s mámou, příliš dlouhým pobytem v poporodním pokoji - toto samo o sobě bývá pak někdy doplněno "vychladnutím" mámy, která byla nucena přečkat noc (dříve někdy i den a noc) bez dítěte, a podobně. V našich tělech potom vznikají zóny takzvaného zamrznutí, které je obranou dítěte. Pokud poté naváže ještě autoritativní výchova, jednotlivé ostrůvky zamrznutí se propojí ve větší kontinent. Lidé, jejichž psychika je z nějaké části takto zamrzlá, potom mohou být v sociálním kontaktu pomalejší, neobratnější, přetížení potřebou soustředit, poslouchat, myslet na propojování témat... Potřebují pomalejší tempo, hodně respektu ke svým potřebám... Zároveň si toto neuvědomují a v kontaktu na sebe tlačí. Potom jsou vyčerpaní a nakonec opět ze sebe zklamaní, protože jejich přetížená psychika se teprve později uvolní a do vědomí se jim začnou hrnout nové detaily proběhlého kontaktu a co mohli udělat jinak a lépe. Dokud nenahlédnou, co je příčinou těchto stavů a nezapracují na "rozmražení" zamrzlých ostrůvků, točí se ve spirále pochybností o sobě.


Zvu Vás tedy na Workshop "POCIT VLASTNÍ HODNOTY V KONTAKTU S LIDMI", který se koná už dnes 29. února 2024, 17:30 - 20:30h na Zoom a je možné ho absolvovat naživo se zapnutou kamerou či naživo s vypnutou kamerou anebo jej absolvovat ze záznamu.


Účelem kvantových přepisů je

- vyčerpat trauma náboj z organismu (neutralizovat emoce) a

- staré paměťové stopy nahradit zralými mentálními mapami.

Mou specialitou je vytváření propracovaných neuronálních sítí, tedy dobré propojení nových, zralých přesvědčení v psychice.


V první polovině workshopu povedu pro skupinu hlavní přepis.

Ve druhé části budu odpovídat na otázky a dělat mini přepisy na míru.

I tyto mini přepisy však působí na všechny zúčastněné.


Záznam kurzu budete mít po kurzu k dispozici na Studentském portálu.


Pro co nejlepší integraci doporučuji poslechnout si nahrávku několikrát.


Kurz stojí 2700Kč. Cena pro absolventy kurzů kvantových přepisů či účastníky nyní probíhajícího kurzu je 2000Kč.


Přihlášku na kurz najdete zde: https://www.ivetahavlova.cz/prihlaska-na-workshop


Comments


Archiv
Sledujte Ivetu
  • YouTube
  • Facebook App Icon
  • Instagram
  • LinkedIn
  • SoundCloud
bottom of page