top of page

Záznam z ukázkové lekce Kurzu zralá komunikace, který začíná 26.1. (vč. STOPÁŽE v popisku)

Milí přátelé, vkládám nahrávku ukázkového setkání i text organizačního emailu, který jsem dnes poslala všem přihlášeným. Pokud shlédnete záznam a kurz Vás osloví, najdete v tomto emailu všechny další potřebné informace pro přihlášení do kurzu.


Milí přátelé,

toto je email pro všechny, kteří byli přihlášení na ukázkovou lekci kurzu Zralá komunikace. Moc Vám děkuji za naše milé setkání a ráda bych ještě jednou ocenila všechny projevy Vašeho ryzího já. Tedy, že jste si mnozí dovolili například nezapínat kameru a zůstat ve svém soukromí. Velmi oceňuji, že jste šli s vervou do cvičení, ale úplně stejně cenné je to, že jste si mnozí dovolili cvičení nedělat, když jste necítili připravenost. Vážím si toho, že jste přišli a zůstali až do o hodinu nastaveného konce (za to bohatství otázek Vám moc děkuji) … ale úplně stejně si cením toho, že jste třeba odešli včas, tak jak jste potřebovali, kvůli sobě i rodině, a i toho, že jste třeba na vysílání nepřišli vůbec. Dovolit si cokoliv, co cítíme, já osobně považuji za velmi důležitou kompetenci pro život a vztahy.


ZÁZNAM UKÁZKOVÉ LEKCE najdete na tomto odkazu. https://youtu.be/B6qVkOLYCuI


STOPÁŽ – začátky jednotlivých bloků pro Váš komfort, ať si video můžete posunovat, jak potřebujete.

0 – 9:05 Školení k ovládání Zoomu (kdo na setkání nebyl, můžete si tuto pasáž pustit třeba až nakonec, ať se hned na začátku nevyčerpáte)

9:05 Úvodní cvičení na procítění těla a uvolnění

18:10 Organizační věci (asistenti, struktura ukázkové lekce, vysvětlení sdílení ve skupince s asistentem)

27:52 Přednáška

56:09 Cvičení emoční seberegulace „Uklidňující a energizující zdroj“

1:25:12 O struktuře kurzových setkání, skriptech, FB skupině, kurzovním průvodci…

1:30:58 Otázky a odpovědi (Zůstali jsme ještě hodinu navíc, bylo to výživné )


Vás, kteří jste se rozhodli nebo se rozhodnete vydat se s námi na cestu tímto kurzem, poprosím o VYPLNĚNÍ REGISTRAČNÍHO FORMULÁŘE, který najdete na tomto odkazu https://forms.gle/rfjtGBzNAGF6yQ7B8 O vyplnění požádám i ty z Vás, kteří se mi už přihlásili emailem. Vyplnění nezabere ani minutu a moc nám usnadní práci. Srdečně děkuji.


Před prvním „ostrým“ setkáním kurzu Vám pošlu ještě poslední organizační email a potom začínáme. Věřím, že věci, které Vám dosud v komunikaci připadaly mimo Vaši kontrolu, se během kurzu dostanou do sféry Vašich kompetencí a že na konci dubna bude Váš pocit ze vztahů a výhled do budoucnosti vypadat jinak než dnes.


Hezký den

Iveta

Archiv
Sledujte Ivetu
  • YouTube
  • Facebook App Icon
  • Instagram
  • LinkedIn
  • SoundCloud
bottom of page