top of page

KURZY PRO VEŘEJNOST

tříměsíční kurz odblokování umění tvořit svůj život podle knihy Julie Cameron

UMĚLCOVA CESTA

SVOBODA A SÍLA

transformační kurz podle knih Svoboda, Síla vašeho ducha, Anatomie ducha a Tanec síly

BLÍZKOST A LÁSKA

pobytový kurz k vytvoření vnitřní kapacity pro láskyplný partnerský vztah i blízkost v kontaktu s ostatními lidmi

Tříměsíční transformační kurzy se konají v Praze a okolí. Je to 12 tříhodinových setkání a po domluvě také půldenní "práce" na některém ze silových míst v Praze a okolí. Mezi jednotlivými setkáními účastníci čtou doporučené texty a plní řadu radostných domácích úkolů a jsou spolu v kontaktu. Jsou to intenzivní kurzy a fungují jako organický proces. Procházíte vývojem. Od poznání svých současných omezení a rozpouštění bloků a strachů, dávno zapomenutých traumat, programů a automatismů. Přes oprášení starých snů, otevírání smyslů, vytváření nových přesvědčení o sobě a o světě, vytváření kruhu přátel, kteří budou podporovat Vaši novou cestu. Až k prvním krokům směrem k Vašemu poslání, snu, lásce, spojení s lidmi a se světěm a svobodnému prožívání života. V pokročilejších kurzech se také učíme pracovat s intuicí a energií.

Kratší pobytové kurzy probíhají po celé republice. Jsou zaměřeny tématicky, ne na transformování celé osobnosti jako tříměsíční kurzy.

Individuální terapie......

Témata, se kterými pracuji nejvíce jsou traumata, závislosti a zlozvyky, láska a blízkost, kreativita, osobní vize/poslání.

bottom of page