top of page

Reference

Jana Tylová

Chtěla jsem Ti moooc poděkovat za poslední kurz
Bylo to úžasný, moc mi to dalo a zase posunulo dál. A taky jsem se ohromně našla v tom způsobu poslouchání nahrávek ze záznamu. Každý díl jsem poslechla 2-3x a bylo to úplně skvělý.
Partnersky to u nás doma stále není moc vyladěné, často to vře, často je to boj. Někdy je nám moc hezky, ale ne moc často, zatím. Už nechci bojovat, snažím se to přijímat, rozklíčovat, proč mě to a nebo ono rozladí, co můžu zlepšit, jak se přenastavit. Jak můžu Michalovi (můj muž) třeba i pomoct i jemu, aby byl víc v pohodě a šťastnější v našem světě. Někdy se daří, jindy méně, je to zajímavá cesta.
Dokonce i moje trauma z nemocnic, jak jsme si spolu psali před rokem a čtvrt, jsem přepsala Před dvěma měsíci mi vyndávali šrouby z loňské zlomeniny, kdy jsem byla úplně rozsypaná z toho, že jsem v nemocnici, tak tentokrát jsem si ten čas tam snad i užila bych řekla Normálně jsem se tam i těšila, jak si den odpočinu a nebudu vůbec nic muset. Byla jsem úplně klidná a v pohodě.

Aneta Novotná

Milá Ivet, měla jsem možnost absolvovat tvůj živý kurz Zralé komunikace, několik online kurzů/přepisů i soukromé přepisy/ "terapie". Za mě to bylo vždy naprosto skvělé, a i online kurzy mají velkou sílu. Za mě samozřejmě největší top byl individuál. Moc mi tvé kurzy a terapie pomohly a k nahrávkám se mnohdy i po čase vracím. Děkuji za to, že jsi a měla jsem možnost se s tebou potkat...a pracovat.

V.H.

Online kurz me prekvapil ze i tak vse funguje jako pri kurzu na zivo. Vlastne vyhoda je ze clovek ma soukromi, kdyz se neciti byt uplne pritomny. Muze si vypnout kameru a zvuk a vnimat ten kurz jako kdyby tam byl. Absolvovala jsem par kurzu pred a ted ten zimni posledni a muzu rici ze veskera prace Ivety me hodne posunula. Muj vztah k rodicum se zlepsil a podivala jsem se na ne z jineho uhlu pohledu takze uz je neresim jako drive. A ten posledni kurz mi hodne pomohl osvetlit vztahy v me vlastni rodine. Zlepsit komunikaci k muzi a tim posunout ten vztah k vetsi blizkosti. Pak take se mi uvolnila kapacita na spoustu dalsich veci a prilezitosti ktere se objevili v mem zivote. Mimo jine Ivetina prace doplnuje bile mapy ktere casto chybi a ani nevime ze nam chybi a kdyz se doplni deji se pak zazraky  

Marcela Tichánková

Milá Ivetko, tvoje semináře a workshopy jsem už několik měsíců sledovala před koncem roku 2019, to jsi zrovna pak vypisovala další termín zralé komunikace.
A zaujala mě somatická práce, tvoje postřehy a to, co jsi vyprávěla mě zaujalo.
Tak jsem se rozhodla vydat se na cestu objevování.Muj kouč skončil s praxí a mě došlo, že se vydám novým směrem.
Pamatuji si první lekci, kdy jsem nedokázala před lidmi vůbec promluvit, měla jsem úplně vytěsněné emoce. Učila jsem se poznávat cestu ke svým mapám, nacítěnína sebe a druhého.
Kvantové přepisy byly a jsou pro mě úžasná cesta a díky ní se mi uvolnily staré vzorce, strategie přežití. Zlepšila se mi komunikace, i když jsem se pořád nevyznala v mřížce od Hawkinse. Zjišťovala jsem, jak je na tom moje kapacita a co je to vlastně kotva. Jak ji můžu rozvíjet. Jak můžu využít svoje zdroje, aby psychika nesahala po minulosti.
Nachazim i skrz svůj rozhozený cyklus cestu ke svému ženství, k programům, které provází mou mysl i rod. Uvědomuji si své možnosti, mohu se inspirovat tím co prožívám, sdílet a inspirovat se navzájem.
Objímám tě 

Štěpánka Pokorná

Díky Ivetě dostávám informace, které mi chybí. Protože k uzdravení, ke změně, kterou chci udělat potřebuji vědět, jak vypadá, to co neumím. Například jak zrale komunikovat, jak nastavovat hranice. Také jsem na kurzech získala nástroje, jak si pomoci sama, jak se cítit líp, jak získat energii ke změnám a jak je udržet.
Pomáhá mi k sebelásce, pochopení a přijetí sama sebe, taková jaká jsem.
Děkuji

Pavla a Pavel Fabulovi

Milá Ivetko,já děkuji za celou rodinu, díky Tvoji práci máme mnohem lepší nadhled každý sám na sebe i na sebe navzájem. Když přijde nějaka neshoda/ emoce, umíme si to pojmenovat,pochopit kde se to bere a tudíž z toho nedělat zbytečně drama, ale navzájem se v tom podržet. Mám pocit, že je ten vztah najednou úplně někde jinde a děláš to s takovou pokorou a trpělivosti a laskavosti  děkujeme

Hana Ječmenová

Prošla jsem u Ivetky tři kurzy přepisů a tři přepisové víkendy. Díky mnoha příběhům reálných lidí a jejich následného přepisu do ideální situace mi došlo, že jak se kdo chová není ničí "vina". Je to jen důsledek náběru určitých zkušeností během života a následné reakce z nich vychází. Velice mi toto uvědomění pomohlo dostat se do většího přijetí sebe i druhých, do většího nadhledu a pochopení náročných situacích. Velké AHA momenty přicházely také v mých reakcích na autopilota. Tam pak díky přepisu (novým mapám) přišlo uvědomění, jak by se dalo jednat i jinak... Velké díky za všechny kurzy . I když jsem obecně k online kurzům skeptická, v případě přepisů mezi online a offline verzí nevnímám rozdíl.

Jana Kubová

Z Tebe vyzařuje taková moudrost, zkušenost a nadšení z poznání, že je to neuvěřitelně inspirující! Mně osobně dalo jedno živé a dvě on-line setkání s Tebou víru v to, že můžu (a MÁM) být sama sebou a dělat, co cítím, chci, baví mě. A i posílila důvěru, že je to bezpečné (i finančně) a všestranně prospěšné. Že snaha o to být tu především pro druhé mě často zavádí do slepé uličky a vždycky když to moc drhne, vrací mě to k sobě na 1. místě - a to je to místo, odkud můžu a mám tvořit a žít. Děkuji Ti ze srdce, Ivetko. Ať se Ti daří

Jana Gregorová

Prosla jsem dvema kurzy prepisu a dekuji z hloubky sveho srdce za ne. Online forma, ktere jsem se zpocatku bala, se ukazala nakonec jako prednost. Ve chvilich vetsiho vypeti se da vypnout kamera. Prvni kurz prepisu mi pomohl vyresit zalezitost, na kterou byly jine metody kratke. Byla to obrovska uleva i prekvapeni, ze na to “vypnuti” stacil jeden vecer. Dalsim dulezitym prinosem bylo pochopeni meho vlastniho chovani v urcitych narocnych situacich a prijeti sama sebe, bez sebeobvinovani. To stejne i vuci druhym lidem. To pochopeni je trvale. Jako kdyby clovek vystoupal po schodech nahoru, kde se da lepe dychat. Dekuju, milovana Ivetko, za tve vhledy a predavani poznani a za tve jiskrive pole.

bottom of page