top of page
Iveta_profilovka_2023.jpg

Člověk je dobrý.

Chce jen přežít materiálně, být v bezpečí a mít hodnotu.

Když se cítí v těchto věcech dobře, okamžitě dává druhým.

Člověk je totiž laskavý. Je to jeho podstata.

 

Celou svou lektorskou a terapeutickou kariéru jsem zasvětila objevování toho, jak zařídit, abychom se spolu my lidi cítili dobře a v bezpečí, tak aby mohla vyplout na povrch naše dobrota a laskavost.

 

Byla jsem koučkou soukromého života a businessu. A dokonce i umělců, v ČR a online i v USA. Byla jsem zastánkyní přístupu Mona-Lisy Boysen a držela lidi v náručí, zatímco se jim spouštěl nezvladatelný třas a zimnice z paměťových stop těsně po porodu v našich moderních porodnicích. Hlubinnými dechovými metodami jsem provázela lidi novým, lepším, porodem a bondingem, aby bylo napraveno to, co se kdysi úplně nepovedlo. Mnohahodinovými konstelacemi, kterých se účastnilo třeba najednou i téměř 50 lidí jsme přepisovali celé rozvětvené historie a vzorce rodu. Učila jsem skupiny technice Pesso-Boyden, léta a léta napravování attachmentu skrz simulaci ideální či zralé maminky a táty. Tisíce hodin příběhů, napravených příběhů s krásným koncem a potenciálem žít už dál šťastně. Spojila jsem tuto techniku s technikou Somatic Experiencing, která učí emoční regulaci, aby lidé u přepisů traumat netrpěli. Krok za krokem jsem objevila, otestovala, sepsala a učila Kurz Zralé komunikace I. a II. který jsem vedla ve formě výcviku a který měl takovou účinnost, že jsem ho nahrála a je k dispozici k zakoupení ve formě výukových videí a praktických skript.

 

… Začaly ke mně přicházet další a další nápady, jak urychlit proces uzdravování, transformace. Odstartovala éra kvantových přepisů. V této metodě jsem zkombinovala vše ze svých koučovacích i terapeutických výcviků, včetně nejmodernější světové metody Somatick Experiencing, kterou jsem vystudovala v Londýně. Vedu skupiny klientů hromadným přepisem (funguje ještě mnohem silněji než individuální přepisy) po patrech daného traumátka. V přepisovém oblouku jen ťuknu do energie a myšlenky dětské strategie přežití a nahradím ji zdravou „vzpomínkou“ a novým mentálním a citovým přesvědčením. Některá nefunkční přesvědčení o životě mají až 9 časových vrstev, podprogramů (například miminko, 1leťáček, 2leťáček, 3leťáček, 8leťáček, 10tileťáček, 12tileťáček, 14tileťáček, 17tileťáček). Není v lidské moci při běžné práci osobního rozvoje tyto vrstvy a odstíny postihnout. Vždy cosi zbývá a, i po vší práci na sobě, se člověk necítí dobře. Proto jsem vypracovala tuto metodu a po 20 letech předchozí práce na sobě, kdy jsem vyzkoušela snad všechny existující metody, najednou všechny mé, stále jen částečně uzdravené, problémy, včetně zdravotních, zmizely. A od té doby metoda pomáhá a uzdravuje mé klienty.

 

Dnes mám krásný vztah s partnerem, s dětmi, s maminkou, celým širokým příbuzenstvem, s přáteli. Neexistuje člověk, se kterým bych se necítila v míru, ani oblast života, na kterou bych si netroufla. 

 

Zvu Vás na nádhernou jízdu životem s kvantovými přepisy. Těším se na setkání online na Zoomu. Naučil nás to Covid, ale nakonec jsme objevili, že živá onlinová setkání mají velikou sílu. Přepisy fungují stejně jako naživo (dokonce nahrávky přepisů fungují stejně jako živé online kurzy) a mnoho lidí si tento formát velmi oblíbilo kvůli možnosti vypnout si kameru, jen odpočívat a znovu se zapnout třeba až na sdílení ve sdílecích skupinkách anebo na sekci Otázek, odpovědí a minipřepisů. Stále také stoupá počet lidí, kteří si nahrávky dokupují zpětně, poslouchají si je doma ve svém čase. Každou nahrávku je dobré poslechnout si několikrát, až do vyhasnutí emoční reakce či vymizení útlumu. A i poté pomůže si nahrávku s daným tématem občas pustit, pokud právě v životě procházíte daným tématem a potřebujete posílit mapy, povzbudit či udržet "vysokou vibraci" sebevědomí a jasnosti myšlení a citu. 

 

Přidejte se k nám.

 

S láskou

 

Iveta

PROFESNÍ ZAČÁTKY

Svůj profesní život jsem začala jako právnička. Vystudovala jsem Právnickou fakultu Univerzity Karlovy, pracovala v advokátní kanceláři a pak deset let jako ředitelka sekce etického lobbyingu Americké obchodní komory. Toto období jsem pak završila ve společnosti Youstice, jako ředitelka strategických partnerství pro Evropu a Ameriku.

Už v Americké obchodní komoře jsem však začala působit i jako koučka a lektorka. Protože jsem byla vždy umělecky založená, zamířila jsem nejdříve do oblasti odblokování kreativity a kreativního myšlení. Následoval životní a business koučink a nakonec i hluboká transformační práce s psychikou.

 

VÝCVIKY

Absolvovala jsem výcviky The Art and Science of Coaching (Erickson College), Týmový koučink (KC Praha), Hluboké psaní (Ph.D. Eric Maisel, USA), Trénink koučů kreativity (US Association of Creativity Coaching), Neurolingvistické programování a hypnóza podle Ericksona (Bhagat Zeilhofer, Německá psychoterapeutická asociace), Regresní Terapie (Klára Hanzalová), Výcvik v hlubinných dechových technikách (Bhagat Zeilhofer), EFT (Jana Svobodová), Somatic experiencing (SOS International, London). A prošla jsem i kratšími kurzy, z nichž mne nejvíce oslovila bioenergetika a Reichova typologie (Mona Lisa Boysen), Pesso Boyden psychomotorická psychoterapie a Transakční analýza. Stále studuji novou, hlavně zahraniční, literaturu, o pokrocích v oblasti psychoterapie - zejména směry, které jsou založeny na poznatcích neurobiologie. Zajímám se také o historii, antropologii, ekonomii a další vědecké obory, které mi pomáhají uchopit podstatu člověka v měnícím se historickém kontextu.

bottom of page