top of page
Iveta_profilovka_2023.jpg

PROFESNÍ ZAČÁTKY

Svůj profesní život jsem začala jako právnička. Vystudovala jsem Právnickou fakultu Univerzity Karlovy, pracovala v advokátní kanceláři a pak deset let jako ředitelka sekce etického lobbyingu Americké obchodní komory. Toto období jsem pak završila ve společnosti Youstice, jako ředitelka strategických partnerství pro Evropu a Ameriku.

Už v Americké obchodní komoře jsem však začala působit i jako koučka a lektorka. Protože jsem byla vždy umělecky založená, zamířila jsem nejdříve do oblasti odblokování kreativity a kreativního myšlení. Následoval životní a business koučink a nakonec i hluboká transformační práce s psychikou.

 

VÝCVIKY

Absolvovala jsem výcviky The Art and Science of Coaching (Erickson College), Týmový koučink (KC Praha), Hluboké psaní (Ph.D. Eric Maisel, USA), Trénink koučů kreativity (US Association of Creativity Coaching), Neurolingvistické programování a hypnóza podle Ericksona (Bhagat Zeilhofer, Německá psychoterapeutická asociace), Regresní Terapie (Klára Hanzalová), Výcvik v hlubinných dechových technikách (Bhagat Zeilhofer), EFT (Jana Svobodová), Somatic experiencing (SOS International, London). A prošla jsem i kratšími kurzy, z nichž mne nejvíce oslovila bioenergetika a Reichova typologie (Mona Lisa Boysen), Pesso Boyden psychomotorická psychoterapie a Transakční analýza. Stále studuji novou, hlavně zahraniční, literaturu, o pokrocích v oblasti psychoterapie - zejména směry, které jsou založeny na poznatcích neurobiologie.

DNES

Největším dobrodružstvím jsou pro mne tříměsíční i delší transformační kurzy, které vedu. Zaměřuji se především na hlubinné přeprogramovávání automatických vzorců myšlení, cítění a chování, a na nácvik komunikace. Lidé začínají být sebevědomí, rozumějí svým reakcím a umějí je ovládnout, umějí komunikovat ve stresových situacích a i s velmi odlišnými typy osobností, expandují ve všech oblastech života. Kurzy vedu i v online podobě.

 

Mé články, a hlavně také diskusi k nim, najdete na Facebookovém profilu a video blog na mém Yutubovém kanálu. Vstoupíte do nich kliknutím na příslušnou ikonu nahoře na této stránce. 

Workshopy i kurzy vedu v češtině a angličtině. Individuální konzultace momentálně neposkytuji - dávám si pauzu a zaměřuji se na výzkum, vyvíjení programů a psaní.

 

Iveta 

bottom of page