top of page

JÁDRO NAŠICH STRATEGIÍ PŘEŽITÍ: "HASIČI", 12titýdenní kurz kvantových přepisů

JÁDRO NAŠICH STRATEGIÍ PŘEŽITÍ: "HASIČI" 

(Autopiloti aneb SOS balíčky)

9titýdenní transformační kurz kvantových přepisů

(úterky 7. května - 2. července, vždy 17:30 - 20:30h na Zoom)

 

První setkání je nezávazné a zdarma.

 

Ještě předtím, než jsme začali myslet, jsme CÍTILI. V děloze mámy všechny děje, směřující k vytvoření těla. Porod. Máminu pevnou, tvrdší, zhroucenou ruku. Její radostný, vyčerpaný, zlostný pohled. V podvědomí si pamatujeme vše.

 

Na samé základně pyramidy našich přesvědčení, životních postojů, emočních vzorců, je 7 tělesných a emočně-tělesných autopilotů. Ve svém článku Červená, bílá a černá horečka z 19.4. jsem všechny naše životní situace, které jsou nám nepříjemné, všechny myslitelné problémy i všechny fyzické nemoci shrnula do kategorií červená, bílá, černá. Zhruba odpovídají vědeckým kategoriím útok, útěk, zamrznutí. Někdy se tyto hlubinné matrice, základy budoucích přesvědčení nazývají také Hasiči (Manažeři jsou potom různé mentální programy, kterých jsme si vědomi, máme je ve vědomí.). Máme 3 čisté verze a 4 přechodové verze Hasičů (černo-bílá, červeno-bílá, bílo-černá a černo-červená).

 

Tito Hasiči (autopiloty, SOS balíčky) jednak zformovaly 90% všech našich strategií přežití (Manažerů), a jednak i napřímo znovu ožívají, když všechny vyšší strategie (Manažeři) selžou. Pokud na sebe Hasiči na více než 3 měsíce přeberou minimálně 7% fungování, přijde fyzická nemoc. Viz můj článek z 19.4. https://www.facebook.com/iveta.havlova.944/posts/pfbid02jPzRs9cCFwwSJq4B3qudDKGYGdJPwA6cTh68T28Xuime83B3LWavtGKpH55uFoecl

 

Hasiči, tedy automatická tělesno-emoční obrana (navenek hroucení se, panika, úzkosti, instantní návaly hněvu, migrény, různé bolesti zad, paty, prstů, poškubávání ve svalech, bolesti břicha, zažívací potíže... i chronické nemoci vnitřních orgánů včetně slabého zraku) jsou snaha organismu vyrovnat se se situací nahrubo, energeticky, tedy tělesně a emočně (poté, co selhaly nebo dlouhodobě selhávají vyšší funkce - situaci promyslet, vykomunikovat, vyřešit či se jí účinně vyhýbat).

 

Pro ilustraci. První čtyři "Hasiči" vznikají z našeho vnímání, jaká je máma (od početí do 4 let věku). Nejde o to, jaká je skutečně, ale o naše dětské, fragmentované vnímání jednotlivých momentů, které se určitým způsobem generalizují na "podvozku" nejhorších momentů. Vytvořila jsem určitou typologii vnímání mámy, odpovídá spektru od maximální Vyhýbavosti, přes zdravý Střed až po maximální Touživost. Takže 

 

Máma:

1. Řeholní (řadová)

2. Řetězová (řídká)

3. Řemeslná (ředěná)

4. Řádová (řečná)

5. Řádná (řadící)

6. Řízná (řídící)

7. Římská (řešící) ideál

8. Řecká (řevnící)

9. Řimbaba (řízná)

Jsou to metaforické názvy, které obsahují obrovské množství kazuistiky, tedy detailních zjištění z mé praxe.

 

Na našem tělesném vnímání mámy, se všemi chybami a omyly, jsme vystavěli svou psychiku. Hasiči, ona těžko uchopitelná jezírka primární zkušenosti, jsou klíčem ke všemu. A dají se přeprogramovat!

 

Zvu Vás na tento svůj zatím vrcholný kurz, ve kterém budeme velmi kondenzovanou formou vytvářet novou základnu své psychiky. Na buněčné úrovni přepisovat základy své psychiky. Tak, abychom byli v životě dobře orientovaní, trvale materiálně zabezpečení, spokojení ve svých vztazích a také zdraví.

 

Kurz funguje stejně naživo při setkáních na Zoom, stejně jako ze záznamu. Na Studentském portálu budou jako obvykle po každém setkání videa, plus audio nahrávky jednotlivých přepisů k opakovanému poslechu.

 

Cena kurzu je 10 900 Kč a opět je možné ji zaplatit i ve dvou či třech splátkách. O registrace poprosím zde v registračním formuláři. https://www.ivetahavlova.cz/prihlaska-na-kurz

 

Těším se na naše setkávání a téměř zázraky, které se dějí, když připravení lidé pracují se svými Hasiči. Tento kurz není pro každého. Pro psychiku, která ještě nemá dostatečně opracována největší zranění, by to byl příliš silný zásah. Každému zájemci proto procítím jeho současný stav a odepíšu buď s pozváním do tohoto kurzu nebo doporučením k zakoupení některých z již nahraných balíčků přepisů (například léčení zranění z osamění či různých verzí základní autonomie či vysoké autonomie, uzdravení jednotlivých emočních autopilotů, základní léčení mentálních Manažerů apod.)

 

Iveta

www.ivetahavlova.cz

bottom of page