top of page

ZRALÝ PARTNERSKÝ VZTAH

12titýdenní transformační kurz 
7. února - 25. dubna 2019, 9:30 - 12:30h (každý čtvrtek)

 

Místo konání: Centrum K3, Karlovo náměstí 3, Praha 2 

Na první setkání kurzu 7.2. (9:30 - 12:30h v #StudioK3Praha) je možné přijít nezávazně a k účasti na celém kurzu se definitivně rozhodnout až po něm.

 

V rámci kurzu využívám techniky rodinné terapie, dětské vývojové psychologie, rodových limbických konstelací, somatic experiencing, Pesso Boyden, neurolingvistického programování, koučinku, hlubinných dýchacích technik.

Cílem kurzu je vložit do nervového systému účastníka nové referenční body, prožitky bezpečí a vazby, pozitivní programy a očekávání, vytvořit nové nervové synapse a dráhy – jakési základní kameny, na kterých může stát zralejší prožívání života a partnerského vztahu. Budu, mimo jiné, používat své vlastní metody limbických konstelací spojených s metodou Pesso Boyden k přepisu naši emoční a mentální mapu v místech, kde zely určité „díry“ či hořely rozpory. Budeme de facto „programovat“ budoucí pozitivní reakce a prožívání vztahu. Součástí kurzu je i nácvik komunikace v zátěžových situacích a nastavování zdravých hranic pomocí průlomové metody somatic experiencing.

V první polovině každého setkání získáte adresnou zpětnou vazbu k pocitům a projekcím, kterým právě čelíte v osobním životě. Ve druhé polovině následují prožitková cvičení a procesy. Mezi jednotlivými setkáními účastníci čtou krátké texty a plní malé domácí úkoly. Slouží k posílení celého procesu a nastartování změn v reálném životě. Kurz je intenzivní, musí být, jinak by nepřinesl výsledky, a tak je nastaven systém pro komunikaci mezi účastníky i v čase mezi setkáními. V ceně je zahrnuto i jedno náhradní setkání za zameškané dny, na které mohou přijít všichni, kteří zameškali. Na obsahu setkání se domluvíme podle Vašich preferencí.

 

​Kurz je vhodný pro jednotlivce i páry. Těšíme se na Vás s kolegy Maruškou a Kájou.

 

Cena je 9200 Kč a platbu je možné rozdělit na dvě či tři části. Přihlášky a dotazy prosím na ivetahavlova@seznam.cz.


Jako vždy, doporučuji si přečíst pár článků z mého blogu na https://www.facebook.com/iveta.havlova.944 nebo na tomto webu.

bottom of page