top of page

BLÍZKOST A LÁSKA

Intenzivní pobytový kurz ve Smečně (mezi Kladnem a Slaným). Hluboce transformační kurz k vytvoření vnitřní kapacity (mentální, duševní a tělesné)  pro láskyplný partnerský vztah i blízkost v kontaktu s ostatními lidmi. Překonání starých vtisků, strachů, rolí a dalších omezení.

Kurz s využitím široké škály nástrojů z NLP, koučinku, somatic experiencing, Pesso Boyden Psychomotor Therapy, konstelací, EFT, hlubinného dýchání, hypnózy podle Ericksona, regrese, psychologie osobnosti, i mých vlastních originálních metod. Na těchto letních soustředěních bude prostor pro hluboké procesy, na které na našich tříhodinových setkáních v rámci dlouhodobých kurzů (Umělcova cesta - Láska, sex a vztah - Svoboda a síla) není čas.

Vše, co je, je láska. Všechno ostatní jsou deformované podoby lásky.

Cena 4200 Kč zahrnuje spaní v šesti pokojích na vlastních karimatkách, několik karimatek a polštářů máme k zapůjčení. Za příplatek je k dispozici postel. Jíst budeme zdravou vegetariánskou stravu typu zapečené brambory a salát, čočka s rýží a zeleninou, hutné zeleninové polévky, domácí pomazánky... Pokud by někdo raději masitou stravu, můžeme individuálně domluvit.

Místem konání je rodinná secesní vila ve Smečně, mezi Kladnem a Slaným, s bujnou zahradou a stoletou osikou. Kdo může nabídnout odvoz dalším účastníkům, prosím, napište, ať Vás můžu propojit. Jinak se k nám dostanete autobusem – do Slanýho a odtud místním autobusem do Smečna. Ale když přijedete trošku dřív, rádi Vás ve Slaným vyzvedneme.

Registrace a dotazy prosím na ivetahavlova@seznam.cz anebo +420 602 736 797.

 

Řekli o kurzech u Ivety

Kalendář otevřených kurzů

Ivetiny kurzy jsou něčím naprosto jedinečné. Jakmile do nich člověk vstoupí, začnou se dít věci. Nejdřív takové nenápadné otevírání různých kapitol, rozhlížení se v jaké fázi života vlastně jste, jak se vidíte, jakým směrem kráčíte. A proč. Každý týden se pak změny prohlubují: postupně pracují pravidelná domácí cvičení a sčítají se s energií ze skupinových setkání a práce v nich. Otevírají se nové úrovně a po několika setkáních do sebe cosi důležitého začíná zapadat. Dojde vám hromada věcí, odpadnou dilemata a mnoho vnitřních konfliktů. Scéna se zjednodušuje. Pak už je jen krůček k přílivu větší jistoty a síly. Život je autentičtější a jasnější. Lépe se vám mluví, dýchá, pracuje. Největší přínos je, že Iveta pracuje na všech úrovních. Zatímco se otevírá srdce pro vás i pro druhé a poznáváte kde leží vaše vášně a talenty, máte i velmi praktické úkoly plus termíny. Ivetu znám tři roky, absolvovala jsem u ní několik kurzů i individuální koučink a jsem jí velmi vděčná. Posun, který jsem díky práci s ní za ty tři roky zažila, je velmi hmatatelný i pro moje okolí. Je to krásná jízda!

Ludmila Salemová, www.bachovkypraha.cz

Mohla bych se zmínit, zda v popisu kurzu avizované techniky fungují, co všechno ke svému velkému překvapení člověk na kurzu i mimo něj pak dělá nebo naopak nedělá, jak se dějí zvláštní a nečekané věci, otvírají příležitosti... ano, to bych mohla. Jistě by to zabralo pár listů A4. Takové techniky jsou ovšem nabízeny i v kurzech jiných koučů. Tak proč kurz u Ivety? Všechny její kurzy mají velmi osobitou přidanou hodnotu, kterou jsem si pro sebe pojmenovala "All you need is love". Iveta touto vzácnou esencí opravdu nešetří - v pravou chvíli člověka pohladí, v pravou chvíli ho "vystrčí na mráz" a pošťouchne dopředu. Nejen, že má člověka ráda, navíc ho jemně vede, aby se měl rád i on sám. Pochopíte a získáte svého nejvěrnějšího přítele na celý život.

Marie Králová

Kurz a práce Ivetky mě vedou cestou poznání sebe sama, kdy se postupně s každou další lekcí učím otevírat své srdce, které mi ukazuje nové životní a pracovní směry, jimiž se s radostí vydávám. Slovy A.S. Exupéryho „Vše co je v člověku krásné, je očím neviditelné“. Díky kurzu se učím otevírat své srdce a dívat se na situace a lidi ve svém životě skrze něj. Je to neuvěřitelně povznášející pocit, i když to není vždy snadné.

 

Nataliya Matola

Transformační kurz, který právě navštěvuji, vede svým nezaměnitelným způsobem Iveta Havlová . Každé setkání plyne tak nějak samovolně, klidně a jemně. Běžný život se ztrácí spolu s lomozem velkoměsta, lidé se dívají přítomnýma očima a věty získávají hlubší smysl. Jako by se nic nedělo a zároveň se děje všechno najednou. Můj život v posledních týdnech dostává spád já vím, že se začíná měnit. Co mi přinese budoucnost to nevím! S určitostí však cítím, že se dostávám zpátky na cestu, ze které jsem zabloudil v průběhu předchozího života. Kdo hledá a chce pochopit sám sebe, se může nechat inspirovat Ivetou - šamankou, lektorkou, koučkou, éterickou bytostí a především citlivým průvodcem jiného pohledu na život.

Jaroslav

Please reload

bottom of page