top of page

SVOBODA A SÍLA

12titýdenní transformační kurz podle knih Svoboda, Síla vašeho ducha, Anatomie ducha a Tanec síly s využitím technik neurolingvistického programování, koučinku, meditačních technik, léčivých vizualizací, hlubinných dýchacích technik, konstelací, práce s energií, autohypnózy, Reichovy typologie

 

Jak velká a barevná je Vaše mentální mapa? Kolik je v ní prostoru pro volný pohyb a kolik vzduchu? Umožňuje Vám být spontánní? Jít vitálně za svými sny? Mít rád své tělo, lidi a uvolněně prožívat vztahy? Volně přetvářet Matrix? ANEBO je obrazem zabržděnosti, určitého samospádu, váhavosti? Je v ní vepsáno, že fyzický svět má své limity, které je těžké překročit?

Podmínkou pro vstup do kurzu je ochota uznat, že vše, co se nám děje, je jen odrazem dění v našem nitru. Po dvanáct čtvrtečních dopolední a v čase mezi nimi budete pracovat na odstranění nánosů výchovy a civilizace, vnímat hladinu své energie v okamžicích „zrad“ na sobě, odstraňovat z chování automatismy, pracovat s myšlenkami a manifestovat je a napojovat se na stále sílící proud intuice a síly. A pak provedete celkovou rekonstrukci a expanzi Mapy... a vytvoříte si svůj hluboce smysluplný a krásný osobní vesmír a život.

Ukázkové setkání zdarma. Zameškaná setkání se, v rámci možností, nahrazují. Cena kurzu je 8200 Kč.

Přihlášky, rezervace (i na ukázkovou hodinu) a dotazy na ivetahavlova@seznam.cz anebo +420 602 736 797.

 

Řekli o kurzu

Kalendář otevřených kurzů

Ivetiny kurzy jsou něčím naprosto jedinečné. Jakmile do nich člověk vstoupí, začnou se dít věci. Nejdřív takové nenápadné otevírání různých kapitol, rozhlížení se v jaké fázi života vlastně jste, jak se vidíte, jakým směrem kráčíte. A proč. Každý týden se pak změny prohlubují: postupně pracují pravidelná domácí cvičení a sčítají se s energií ze skupinových setkání a práce v nich. Otevírají se nové úrovně a po několika setkáních do sebe cosi důležitého začíná zapadat. Dojde vám hromada věcí, odpadnou dilemata a mnoho vnitřních konfliktů. Scéna se zjednodušuje. Pak už je jen krůček k přílivu větší jistoty a síly. Život je autentičtější a jasnější. Lépe se vám mluví, dýchá, pracuje. Největší přínos je, že Iveta pracuje na všech úrovních. Zatímco se otevírá srdce pro vás i pro druhé a poznáváte kde leží vaše vášně a talenty, máte i velmi praktické úkoly plus termíny. Ivetu znám tři roky, absolvovala jsem u ní několik kurzů i individuální koučink a jsem jí velmi vděčná. Posun, který jsem díky práci s ní za ty tři roky zažila, je velmi hmatatelný i pro moje okolí. Je to krásná jízda!

Ludmila Salemová, www.bachovkypraha.cz

Mohla bych se zmínit, zda v popisu kurzu avizované techniky fungují, co všechno ke svému velkému překvapení člověk na kurzu i mimo něj pak dělá nebo naopak nedělá, jak se dějí zvláštní a nečekané věci, otvírají příležitosti... ano, to bych mohla. Jistě by to zabralo pár listů A4. Takové techniky jsou ovšem nabízeny i v kurzech jiných koučů. Tak proč kurz u Ivety? Všechny její kurzy mají velmi osobitou přidanou hodnotu, kterou jsem si pro sebe pojmenovala "All you need is love". Iveta touto vzácnou esencí opravdu nešetří  - v pravou chvíli člověka pohladí, v pravou chvíli ho "vystrčí na mráz" a pošťouchne dopředu. Nejen, že má člověka ráda, navíc ho jemně vede, aby se měl rád i on sám. Pochopíte a získáte svého nejvěrnějšího přítele na celý život.

Marie Králová

Transformační kurz, který právě navštěvuji, vede svým nezaměnitelným způsobem Iveta Havlová . Každé setkání plyne tak nějak samovolně, klidně a jemně. Běžný život se ztrácí spolu s lomozem velkoměsta, lidé se dívají přítomnýma očima a věty získávají hlubší smysl. Jako by se nic nedělo a zároveň se děje všechno najednou. Můj život v posledních týdnech dostává spád já vím, že se začíná měnit. Co mi přinese budoucnost to nevím! S určitostí však cítím, že se dostávám zpátky na cestu, ze které jsem zabloudil v průběhu předchozího života.

Kdo hledá a chce pochopit sám sebe, se může nechat inspirovat Ivetou - šamankou, lektorkou, koučkou, éterickou bytostí a především citlivým průvodcem jiného pohledu na život.

Jaroslav

Jaká je Ivetka lektorka? Zaujme Vás nejen v psaném textu, ale také v přijetí, uvítání a přípravě na další setkání. Vyslechne Vás a bude Vám dávat otázky a možná i úkoly, které zdánlivě nebudou dávat smysl, avšak později se vše objasní. Povede Vás jemně na „svobodnější“ cestu životem a postupně budete vidět změny, které se při spolupráci projeví. Znalosti spojené s přesvědčením pomáhat lidem jen umocňují její kreativní přístup. Mé hodnocení pramení z kurzu „Svoboda a síla“ a také z osobních setkání.

Tomáš

Přihlásila jsem se na transformační kurz (12 týdnů) k Ivetě na začátku roku 2016... nějak jsem  cítila, že tam mám být...  Kurz je v polovině .....tolik věcí jsem změnila...miluju psát ranní stránky a vidět tužku, jak mi na stránkách zanechává vzkazy.......každý den cvičím harmonizační sestavu a cítím se fyzicky skvěle.... vyrážím na umělcovy schůzky a prožívám malá i velká dobrodružství...objevuji nové věci, místa a pocity....je to legrace i vzrušení. Co bych řekla o kurzu...dodnes jsem moc nepochopila jeho strukturu, není vidět a přesto tam nějak je ....Iveta je pravdivá a opravdová... je to barevné lidmi i obsahem...a pro mě to celé funguje :o).

Martina Wolfová

Kurz a práce Ivetky mě vedou cestou poznání sebe sama, kdy se postupně s každou další lekcí učím otevírat své srdce, které mi ukazuje nové životní a pracovní směry, jimiž se s radostí vydávám.

Slovy A.S. Exupéryho „Vše co je v člověku krásné, je očím neviditelné“. Díky kurzu se učím otevírat své srdce a dívat se na situace a lidi ve svém životě skrze něj. Je to neuvěřitelně povznášející pocit, i když to není vždy snadné.

Název kurzu „Svoboda a Síla“ vypovídá o všem. Nejprve je třeba vyčistit všechny pradávné bloky v těle i duši, až teprve poté do/z nás může proudit krásná energie a síla. V kurzu se těmito jednotlivými fázemi prochází a má to neuvěřitelně pozitivní vývoj. S každou lekcí víc a víc rostu, poznávám sebe a okrývám svůj potenciál. Je to jízda na vlnách sebereflexe.

Nataliya Matola

Please reload

bottom of page