top of page

NEUROBIOLOGICKÉ ZHMOTŇOVÁNÍ
(cílů, přání, projektů, životních změn)

Intenzivní workshop

TERMÍN: 

2. - 4. října 2020

 

MÍSTO KONÁNÍ: 

Náš dům v Černošicích. Černošice jsou první městečko za Prahou směr Beroun (Karlštejn) a jsou příjemně dostupné příměstským vláčkem.

POPIS KURZU:

Často se mnoho let, někdy i celý život snažíme dosáhnout oné zásadní změny v našem životě, po které toužíme. Například můžu chtít vědět, jaké je mé poslání a být schopen jít za ním... Mít odvahu být ve vztahu sám sebou, cítit a jednat svobodně... Docílit takového uspořádání vztahu nebo rodiny, které mi bude vyhovovat... Postavit firmu, mít zaměstnance, expandovat…

Mnoho let se snažíme a jen s minimálními nebo dokonce žádnými výsledky. Náš život totiž není určován vnější realitou, ale vnitřními tlaky a přesvědčeními. Nejsou to vnější objekty, proti kterým bychom měli bojovat (partner, šéf, nepříznivá situace na trhu), ale vnitřní objekty (emoční flashbacky z dětství, síť silně omezujících přesvědčení, chybějící kousky nebo i kusy mentálních map, chybějící osobnostní kompetence).

V tomto transformačním workshopu spojuji všechno, co jsem se dosud naučila z oblasti vědy, terapie i o lidském duchu a tvořivé síle. Vytvořila jsem si metodu pro jakési zrychlené čištění starých bugů, chyb v programech, dvojných přesvědčení a pro „stahování“ programů nových, a kreslení nových map. Používám poznatky neurobiologie, prvky Somatic Experiencing, EMDR, Pesso-Boyden, ale třeba i Théta healing a integračních konstelací.

Tento workshop je pro všechny, kteří nevědí, co chtějí… vědí, co chtějí, ale ve vztahu nebo jinde ztrácejí sílu…. jsou vyhořelí… cítí, že stojí před velkou změnou, už chtějí postoupit na další úroveň svého života… cítí, že už se prostě musí něco stát….

Workshop je skrz naskrz praktický. Budete například pracovat na vyčištění starých emočních flashbacků, ve dvojicích, které budu s kolegy obcházet. Dále budete vnímat a do svého systému stahovat hromadné přepisy, které budu vytvářet na základě Vašich požadavků (po celou dobu kurzu bude k dispozici skříňka, do které budete vhazovat vzkazy pro mě s pojmenováním jakýchkoliv negativních přesvědčení, která objevíte). A ve druhé polovině kurzu začneme nový materiál ve vašem systému integrovat pomocí integračních konstelací.

Tento kurz obsahuje pokročilé techniky, přesto ho zvládne každý, kdo dokáže aspoň částečně vnímat své emoce nebo tělo. Pro rychlejší nástup do tématu budu přihlášeným předem posílat několik cvičení ke zmapování vašeho výchozího stavu. Budou to cvičení čistě pro vás a není povinné je vypracovat. Mohou Vám ale pomoci urychlit vstup do hlubších procesů.

ČASOVÝ HARMONOGRAM:

Pátek
10 – 20h

Sobota

10 – 20h

Neděle
9:30 – 17:30h

 

UBYTOVÁNÍ:

Ubytování Vám bohužel v našem domě nemůžeme zajistit, ale na kurz je možné pohodlně dojíždět buď z nějakého ubytování v Praze nebo okolních městečkách. Můžu doporučit například penzion Chalupa v obci Roviny (pokud máte auto), motel Pivotel v Letech (taky s autem), penzion Starý dům přímo v Černošicích anebo něco v Praze.

STRAVA:
Vegetariánská strava. Počítáme s tím, že přijedete nasnídaní, takže strava zahrnuje tři obědy a dvě večeře. Ze zkušenosti víme, že je nejpohodlnější nestarat se na kurzu o jídlo. Samozřejmě je ale možné si přivézt vlastní jídlo nebo zkusit si v obědové pauze (1,5h) někam dojet. 

CENA:
Kurzovné: 5200 Kč (cena pro partnerské dvojice je 9400 Kč).
Strava: 1 oběd = 140 Kč (malá polévka s chlebem a druhé jídlo), večeře = 90 Kč (hustá polévka s pečivem a salát).
Poslední den končíme obědem.
Takže pátek (oběd, večeře), sobota (oběd, večeře), neděle (oběd). Celkem 600 Kč za všechna jídla.

Celkem za kurz a stravu je tedy 5800 Kč. Platba v hotovosti na místě.

Registrace poprosím na ivetahavlova@seznam.cz

www.ivetahavlova.cz

Ahoj Iveto, včera jsem u tebe byla na konstelacích a chci ti moc poděkovat:) Při loučení jsme se nějak minuly..

Jsem toho stále plná a chci ti říct, že celý den byl pro mě ohromně podnětný, a bylo skvělé pro slyšet i mnoho informací okolo. Já jsem si svou konstelaci stihla udělat, takže nemůžu mluvit za ostatní, ale pro mě bylo nesmírně důležité slyšet a vidět, co říkáš a jak to prožíváš.

Jelikož právě v mém příběhu chybí v těle ta zdravá mapa, jak třeba zacházet s dětskými emocemi ( i se svými), stále se to učím, tak pro mě bylo velmi důležité to slyšet a vidět, jak se účastníš konstelací a opečováváš děti, mluvíš s nimi, vidíš je a příjímáš i to, čemu se dává nálepka: negativní..

Byla jsem na konstelacích asi pětkrát v životě během deseti let a ano už tenkrát pro mě bylo objevné vidět, že je potřeba uznat předky, poklonit se, poděkovat, poprosit o odpuštěni a dětem se omluvit a říci, že tam dotyčný nebyl pro ně. Ale mám pocit, že často vidím informace, jak ne.. a u tebe jsem velkou část času vnímala, pro mě tak důležité: Jak tedy ano:) A tím, že jsi to opakovala v různých příbězích a rozvíjela dál, mám pocit, že jsem to mohla více vidět, prožít, pochopit, zapamatovat si.

 

Je mi jasné, že je to velmi vyčerpávající se do toho takto nořit, ale já ti moc děkuju, že jsem to mohla vidět:)

Měj se hezky a ráda se s tebou zase někdy potkám:)

 

Mirka

MIrka

Please reload

bottom of page