top of page

UMĚLCOVA CESTA

12-titýdenní kurz odblokování umění tvořit svůj život podle knihy Julie Cameron, režisérky, spisovatelky, skladatelky a terapeutky kreativity

 

Pro všechny, kterým chybí v životě radost · pohřbili své sny · cítí se zavaleni prací · ztratili jiskru · nemají na sebe čas · usmysleli si, že nejsou dost dobří · pro zablokované umělce · pro workoholiky

Pro ty, kdo chtějí psát · malovat · zpívat · tančit · hrát divadlo · splnit si své kariérní sny · najít své poslání · zlepšit své vztahy nebo „jen“ odvážně tvořit svůj život a ráno se budit s pocitem radosti je určen tento komplexní program, podle kterého probíhají kurzy po celém světě.

 

Ve dvanácti krocích oprášíme dětské sny, budeme překonávat strach ze selhání, plnit svou studnici inspirace, čelit kritice, sílit, budovat svůj systém podpory, plánovat a pak vykročíme. Proces definování vlastního já, svých přání, schopností, síly během kurzu postupně graduje až k získání „únikové rychlosti a překonání gravitace“, která nás léta držela při zemi. Techniky Julie Cameron jsou doplněny metodami neurolingvistického programování a koučinku.

Ukázkové setkání zdarma. Cena kurzu je 7200 Kč.

V ceně kurzu je zahrnut jeden výtisk knihy Umělcova cesta.

Rezervace a dotazy na ivetahavlova@seznam.cz anebo +420 602 736 797.

Kalendář otevřených kurzů

Řekli o kurzu

Iveta vedla skupinu energicky a s nadšením. Takto vzniklá přátelská atmosféra nás při hledání našeho vnitřního umělce povzbuzovala a naplňovala důvěrou. Iveta umí dobře naslouchat. Sdílení jejích vlastních zkušeností a příběhů nám pomáhalo věci pochopit a bylo zdrojem inspirace. Tento kurz zbystřil mé smysly a já jsem začala cítit a slyšet více barev, hudby, drobných postřehů a vůbec života kolem. Dodnes několikrát týdně píšu mé oblíbené Ranní stránky.

Monika Gmucová, podnikatelka, Drive Women Forward

bottom of page