top of page

KURZ VYSOKÉ AUTONOMIE, 12titýdenní živý online kurz

POSVÁTNÁ GEOMETRIE TVOŘENÍ ŽIVOTA (aneb KURZ VYSOKÉ AUTONOMIE) 12titýdenní živý online kurz 26. září – 12. prosince 2023, 17:30 – 20:30h ZOOM

První setkání je nezávazné a, pokud v kurzu dál nepokračujete, i zdarma. Prosím o přihlášky skrze přihlašovací formulář. https://www.ivetahavlova.cz/prihlaska-na-kurz Pokud se zatím hlásíte jen na první setkání, zaškrtněte příslušné políčko.


OBSAH Každý utváříme svůj život. Na 100%. Nikdo na světě není schopen vás učinit šťastnými, naplnit váš život. A nikdo vám také v ničem nemůže zabránit. Pokud se vám nelíbí váš život, znamená to, že váš život dosud v nějaké důležité části řídí podvědomí, nad kterým nemáte kontrolu. Pocity bezmoci, oběti, slabá motivace, apatie, odpor k disciplíně, odkládání, strach se projevit, přetěžování se s malými výsledky, práce pro druhé namísto pro sebe, zaplňování času neradostnými úkoly… jsou zbytky struktur z dětství a otisky z rodu. Pokud tyto struktury neproměníme, pohybujeme se stále po trajektoriích osudů našich předků.

Tyto struktury není snadné změnit (někdy ani zahlédnout), jsou do nás vryty.

Žena si například ani nevšimne, že cestou k odpočinku na zahradu třikrát změní směr a nutkavě zalije kytky, vrátí se zapnout myčku a donese jablko dítěti… Muž chce na tabletu naplánovat pár důležitých věcí, ale nakonec si netroufne a dělá celé odpoledne společnost partnerce…. Žena se chce věnovat psaní, malování, jinému kreativnímu projektu, ale místo toho jde žehlit, udělá si kafe, dívá se na televizi… Muž chce jít na kolo, ale pak na to „zapomene“ a jede s ženou nakoupit… Žena se chce věnovat dětem, ale místo toho dodělává věci do práce.

V tomto kurzu kvantových přepisů se zaměřím na oblast „vysoké autonomie“. Věřím, že jako vždy se na kurzu sejdou účastníci, kteří jsou na kurz připraveni a budeme se věnovat tématům seberealizace a její posunutí na vyšší úroveň, svoboda ve vztahu, ovládnutí času, plynutí mezi denními bloky programu bez zarážek v pocitu viny či strachu, vytváření sítě širší rodiny/přátel/komunity, udržování zacílení a inspirace apod. Pokud byste ale cítili potřebu, je možné dokoupit si nahrávky z již proběhlých kurzů, které se věnují přepisům symbiotických/závislostních struktur v nás.


ORGANIZACE SETKÁNÍ: 1) Brainstorming ve sdílecích skupinkách 2) Kvantový přepis 3) Pauza na občerstvení (25 minut) 4) Blok otázek a odpovědí a naciťování akčních kroků k podpoření rodící se autonomní struktury


PRÁCE S NAHRÁVKAMI: Kurz je nahráván a nahrávky jsou k dispozici na studentském portálu. Nahrávku je potřeba si pustit několikrát, aby byl využit její plný potenciál. Přepisy budují nová nervová spojení i kusy nové neuronální sítě (a tudíž nový životní pocit, nová přesvědčení a sílu). Kromě celkové video nahrávky vyrábí náš tým i audio nahrávky ve formátu MP3, zvlášť pro každý přepis. Můžete si je tedy pouštět i při cestě do práce či při vaření.

Cena je 15 300Kč a je možné ji zaplatit i ve dvou či třech splátkách. Je k dispozici i 8 míst pro lidi, kteří by se chtěli kurzu účastnit naživo každé úterý u mně v jurtě v Černošicích. Půjde o online kurz, budu tedy z jurty vysílat, ale pokud by někomu dávalo smysl být u toho přítomen, je to možné.

Na kurz či nezávazné první setkání se můžete přihlásit v tomto formuláři: https://www.ivetahavlova.cz/prihlaska-na-kurz


Před kurzem Vám pošleme odkaz na kurzovní místnost na ZOOM. Pokud nemáte aplikaci ZOOM v počítači staženou, je velmi snadno a zdarma dostupná ke stažení na internetu.

Zároveň opět, pokud byste znali někoho, kdo by kurz potřeboval a je v obtížné životní situaci, nabízím 3 místa zdarma.


Případné dotazy poprosím na ivetahavlova@seznam.cz


Comentarios


Archiv
Sledujte Ivetu
  • YouTube
  • Facebook App Icon
  • Instagram
  • LinkedIn
  • SoundCloud
bottom of page