top of page

Zítřejší synchronizační přepisový workshop v Praze (Ivetina nová metoda)

Ač jsem se léta snažila opustit svůj hlavní dar (kterým je prociťování a detailní vnímání psychik a vrstev osobností a událostí) a za tím účelem jsem vystudovala nejdříve práva a potom mnoho vědeckých koučovacích a terapeutických výcviků, abych si dodala punc vědeckosti, má přirozenost se stále více hlásí ke slovu.


Proto se nyní už otevřeně hlásím k metodě, kterou uplatňuji na sobě a od září už i na kurzech. Namísto vytváření mnoha přeprogramů, různých izolovaných nových referenčních bodů v psychice (jako v klasické psychoterapii), prociťuji, kudy vede nejlepší „cesta“, přemostění mnoha traumatických vírů v psychice člověka nebo skupiny a vytvářím na míru šitou přepisovou cestu. Je to takový „oblouk“, most, který vyčerpává energii z traumat a vkládá antidóty (medicínu) a vytváří průchod sérií vnitřních zranění a konfliktů, až do vědomí a k novému myšlení a chování.


Je možné řešit na dálku, bezpečně, i téma člověka, který není přítomen.


Témata, která takto řeším, jsou bez omezení:

- uzdravení symbiotické fáze s maminkou (pocity osamění, žárlivosti apod.)

- uzdravení zranění týkající se vzniku autonomie pro život (samostatnost, odvaha, síla)

- toužící a vyhýbavá citová vazba (attachment, způsob prožívání vztahů – závislost či odtažitost)

- archetypy zachránce, mučedník a oběť (modus vivendi v mnoha vztazích - přepínání se, sloužení, pocity křivdy, hněv, úzkosti, bezmoc)

- přístup a vytváření/dovolení hojnosti

- sebejistota, sebehodnota, sebeúcta, sebeláska, seberealizace

- pocit přináležení, bezpečného a jistého místa v životě


Zítřejší (31.10.) jednodenní workshop (10 – 21h) v hotelu Green Garden v Praze 2 bude těmto přepisům zasvěcen. Vypsala jsem ho teprve ve čtvrtek, a tak mi stále ještě zbývá pár volných míst. Pokud se chcete přidat k našemu synchronizačnímu přepisovému workshopu, poprosím o rezervaci na ivetahavlova@seznam.cz.


Detailní pozvánka:


Comments


Archiv
Sledujte Ivetu
  • YouTube
  • Facebook App Icon
  • Instagram
  • LinkedIn
  • SoundCloud
bottom of page