top of page

ŽIVÝ ONLINE WORKSHOP KVANTOVÝCH PŘEPISŮ NA TÉMA: „STRACH Z OPUŠTĚNÍ“28. června 2023, 17:30 – 21h

Asi všichni jsme někdy zažili strach, že nás někdo blízký opustí či pocity žárlivosti. Tyto pocity mají velmi mnoho kořenů, většinou silně vzájemně propletených. Jsou to paměťové stopy tak rozdílné, jako například zárodečný proto-stud zárodku, dítěte, které bylo počato neplánovaně (pocit nechtěného mláděte a strach ze zavržení) či vyvolávaný porod (příliš silné a s dítětem nesouladné kontrakce) anebo nový partner mámy a její první období zamilovanosti, kdy má malé dítě z intenzity mámina štěstí pocit, že teď máma našla to pravé a ono končí.


NĚKTERÉ BODY OPUŠTĚNÍ: - těhotenství je neplánované, šok z otěhotnění - máma prožívá těhotenství úzkostně nebo je citově nepřítomná - vyvolávaný porod, císařský řez - poporodní pokoj, „život bez mámy hned po narození“ - máma či táta si přáli dítě jiného pohlaví - prarodiče si nepřáli svazek mých rodičů a zpočátku odmítali těhotenství - jesle či denně několikahodinová péče chůvy či prarodičů bez přítomnosti mámy v prvním roce života - táta či sourozenec žárlí a máma se snaží neprojevovat intenzitu svých citů ke mně - narození sourozence (nejhůře mezi 1,5 a 3. rokem) - sourozenec, který se mezitím stal důležitým zdrojem, preferuje (nejčastěji od 8 let) vlastní kamarády - „Nejsem ten pravý.“ (Máma má raději sourozence nebo nového otčíma.) - máma má z nového manželství další dítě - odstěhování dítěte k prarodičům na překonání krizového období, byť třeba i jen na několik měsíců, zvláště pokud sourozenec zůstane bydlet s rodiči - šokové zážitky typu pobyt v nemocnici, šikana, topení v bazénku, vyklopení kočárku se sourozencem či jiné neúmyslně způsobené úrazy blízkým… - výchova hrozbou: Už nejsi moje holčička. Nebudu tě mít ráda. Nikdo tě nebude mít rád. - situace, kdy jsme byli v dětství svědky toho, jak byl někdo jiný opuštěn a trpěl tím - v DNA uložené zážitky opuštění dalších členů naší rodiny či rodu


Všechny tyto zážitky vytvářejí v naší psychice PREDISPOZICE. Některé zůstávají od dětství trvale otevřené, jiné se uzavřou a „spí“. Pokud potom v dospělosti natrefíme na správné spouštěče, které tyto dávné situace našemu podvědomí připomenou, postupně se můžeme retraumatizovat, a to i na mnoho spouštěčů. Není výjimkou, že ke mně přichází partnerská dvojice a jsou společně retrumatizovaní například na 13 bodů opuštění.


Psychika je ale spletitá a mnohdy se ukáže, že právě ten z klientů, který žárlí míň, touží po blízkosti míň či se zdá citově indiferentní a snadno se rozchází, má pod chladnější „vyhýbavou“ vrstvou (vyhýbavý attachment je obrana psychiky) velmi silné „touživé“ zranění z opuštění. Proto, pokud například zažíváte situace, kdy Vás partner „přestane bavit“ či Vás často milostně zaujme někdo další, může být tento přepis to pravé i pro Vás.


Tyto online synchronizační přepisové workshopy jsem vyvinula v rámci své metody kvantových přepisů. Práce se skupinou je velmi silná a v rámci přepisu, který trvá hodinu či hodinu a půl díky poli skupiny oslovíme a přepíšeme mnoho bodů opuštění (pracuji s vývojovými deficity a doplňuji nedozrálé potenciály člověka). Po pauze (25 minut) následuje volná sekce dotazů, během které zájemcům přepisuji jejich konkrétní témata, tentokrát strach z opuštění. Téma je možné říct naživo anebo ho napsat během přenosu do mého osobního chatu. I tyto přepisy však opět působí na všechny zúčastněné, včetně lidí, kteří přepis poslouchají až po workshopu ze záznamu. Nahrávka je po workshopu účastníkům k dispozici a u těchto silných širokospektrálních přepisů doporučuji pustit si ji ještě několikrát v průběhu následujících tří týdnů. Psychika si vždy odpočine a je schopna pojmout další díl přepisu. Změny ve Vašem životě byste pak měli začít zaznamenávat v průběhu následujících 3 – 4 měsíců, kdy se přepis postupně integruje.


Cena workshopu je 2800 Kč. Objednávky přijímám na emailu ivetahavlova@seznam.cz. Rezervace Vašeho místa je platná po zaplacení ceny kurzu na účet číslo 2902485755 / 2010 . Do kolonky Zpráva pro příjemce prosím napište své jméno a kód 2806.


V naší psychice je mnoho jiných, krásných míst i barevných, svobodných, krásných predispozic. Pojďme jim uvolnit cestu. :)


Hezký den


Comments


Archiv
Sledujte Ivetu
  • YouTube
  • Facebook App Icon
  • Instagram
  • LinkedIn
  • SoundCloud
bottom of page