top of page

Dvě místa na terapeutický individuál pro cizince


Milí přátelé, ráda bych požádala o pomoc s šířením této zprávy mezi Vaše přátele. Od příštího týdne budu mít dvě volná místa pro individuální terapie. Ráda bych je nabídla anglickým rodilým mluvčím, popřípadě expatům, kteří se zde dorozumívají anglicky. Jde o poměrně specifickou nabídku, a tak se moje nabídka a představa daného člověka opravdu musejí dobře potkat:


1) Budeme pracovat metodou somatic experiencing, vždy hodinu. Občas můžeme zařadit hodinu práce s jinou z mých terapeutických metod anebo hodinovku zralé komunikace, ale minimálně jednou týdně potřebuji pracovat metodou somatic experiencing. Je to podle mého názoru dnešní nejpokročilejší metoda práce s autopiloty v psychice i těle. Je možné řešit jakékoliv vztahové či osobnostní téma.


2) Cena je 2500 Kč za hodinu a je možné setkávat se jednou či dvakrát týdně. Většinu setkání je možné zvládnout i přes Zoom či Skype, pokud by to byla volba daného člověka. Alespoň dvakrát za dobu našeho terapeutického vztahu se však potřebuji setkat naživo, v mé pracovně v Černošicích u Prahy, pro práci s dotekem.


3) Sezení budu nahrávat na video a za účelem zlepšování mé práce jednorázově sdílet s mou rakouskou supervidorkou. Poté vždy záznam smažu.


4) Metoda somatic experiencing (navzdory názvu nejde o tělesnou metodu, ale propojení kognitivní a tělesné složky) je silně založena v neurobiologii a vyžaduje i určitou edukaci klienta, která probíhá jako součást terapie.


5) První setkání je na hodinu a půl. První půlhodina je zdarma. Seznámíme se, vysvětlím vše blíže a potom můžeme případně hned pokračovat první prací.


Moc děkuji za případné sdílení a předání kontaktu na mě: ivetahavlova@seznam.cz.


Iveta


Comments


Archiv
Sledujte Ivetu
  • YouTube
  • Facebook App Icon
  • Instagram
  • LinkedIn
  • SoundCloud
bottom of page