top of page

Rodinné konstelace a přepisy milující matkou

Milí přátelé, vkládám odpověď na jedinou otázku, kterou jsme v průběhu ukázkové lekce k online kurzu Zralá komunikace v úterý už nestihli zodpovědět. Týká se použití rodinných konstelací a použití přepisové techniky Pesso-Boyden v nadcházejícím 14titýdenním kurzu, který začíná příští týden v úterý.

OTÁZKA:

Jak moc se kurz věnuje rodinným konstelacím a přepisu vzorců (myslím např. prožitek s "náhradní milující matkou"). A bude na rodinné konstelace speciální (jiný kurz)?

ODPOVĚĎ:

Konstelace nám slouží jako standardní podpůrná metoda v průběhu celého kurzu. Konstelační nacítění používáme vlastně stále, současně s nácvikem zralé komunikace. Ověřujeme si tím reakci hlubších pater psychiky, svých i druhého člověka.

Tento kurz není primárně studijní, ani čistě zážitkový, je to výcvik. Lidskou formou, jemně vedený výcvik, který zvládne každý. Není primárně o získání znalostí, ani o prožití něčeho, co potom doma nedokážete zopakovat. Cílem je naučit se několik dobře provázaných, účinných technik, které můžete používat doma pro svou transformaci, prakticky a každý den. Ty nejlepší techniky, které jsem pro sebe za mnoho let objevila a se kterými si i při své vlastní práci na sobě zcela vystačím. Účastníci právě skončeného podzimního kurzu Zralá komunikace to vyjadřují tak, že v minulosti se leccos naučili, ale až tento kurz je transformoval. Použili slovo projektový. 😊

Pokud jde o rodinné konstelace, schopnost procítit a nahlédnout do nitra druhého člověka, do skryté rodinné dynamiky i do svého vlastního podvědomí (a vzorců, které nás autopilotně ovládají), má každý člověk. Jediné, co je potřeba, je tuto schopnost na kurzu procvičit.

Pokud jde o přepisy prožitkem s milující, zralou matkou, je to jeden z pilířů kurzu. Zcela podle Vašich potřeb budete přepisovat pocity nedosycení láskou, vpisovat do psychiky vzorce pro klidové vnímání konfliktů, pro aktivní přihlášení se o svá práva, pro pocity hojnosti pozornosti a podobně. To všechno přepisy s vizualizací milující matky dokážou.

Samostatný kurz na rodinné konstelace momentálně neplánuji. Zaměřuji se na kurzy, do kterých spojuji několik technik, abych lidem poskytla co nejefektivnější nástroj změny jejich života.


Detailní pozvánku na kurz najdete zde: https://www.ivetahavlova.cz/zrala-komunikace-i-12tityd-do-2

První setkání kurzu (v úterý 26. ledna, 17 – 20h) bude ještě bezplatné a nezávazné. Pořízený záznam ale už bude přístupný jen pro přihlášené účastníky, ne pro veřejnost. Případné přihlášky poprosím na ivetahavlova@seznam.cz. Záznam ukázkové lekce najdete zde: https://youtu.be/B6qVkOLYCuI


Iveta


www.ivetahavlova.cz


Comments


Archiv
Sledujte Ivetu
  • YouTube
  • Facebook App Icon
  • Instagram
  • LinkedIn
  • SoundCloud
bottom of page