top of page

VYSOKÉ MAPY LIDSTVÍ

Lidská společnost se stále vyvíjí, stále se mění, co to znamená být člověkem. Vše probíhá rychle, roztěkaně. Díky relativní hojnosti, kterou v naší zemi máme, jde hlavně o to, jak se zabavit a najít smysl. Najít řád, střídání "nádechu" a "výdechu", akce a odpočinku, experimentování a jistot, zábavy a smysluplnosti.


Ale ať už rosteme jakkoliv vysoko, těkáme jakkoliv bravurně, nemůžeme změnit to, čím jsme, čím se vrstvu po vrstvě stáváme možná už od Krista. Naše tělo, jeho jemnější složka - city, a přesah, který zahrnuje další bytosti - duše, chce jednoduchost. Chce se probudit s pohledem na oblohu, mít den naplněný smysluplnou prací a hrou s blízkými, kteří naplňují naši hruď živostí a večer jít spát s pohledem na hvězdy a uklidňujícím vjemem sepětí se vším živým.


Před pár lety, na počátku Covidu, jsem zaznamenala obchodní úspěch. Hodně lidí přišlo na můj úplně první online kurz a na kontě se objevila vysoká částka a s ní bezradnost. Stoupání, pokud není podloženo pevnými hodnotami a rodinnými, přátelskými, komunitními vazbami, člověku štěstí nepřinese.


Následující roky jsem proto znásobila poctivost v práci na sobě a moc děkuji všem, kteří mi v tom pomohli. V mých kurzech se postupně objevila všechna témata, která jsem řešila - doufám, že už brzy budou nahrávky přehledně uspořádány v e-shopu, vše trvá déle, než si člověk představuje. :)


Až nakonec, před dvěma měsíci, ke mně přišlo pozvání začít vysílat kvantové přepisy s názvem Vysoké mapy lidství. Propojovat archetypální vnímání důležitých lidských témat s voláním dnešní doby. Ukotvit a propojit, kdo jsme byli, kdo jsme a kým se stáváme.


V jasnozřivosti umělkyně mi Veronika Bratrychová před dvěma lety namalovala do jurty na tři dřevěné desky obří tryptych: Kým jsme byli - Kdo jsme - Kam jdeme. A nyní se tryptych stává mým novým profesním projektem. Ráda bych Vás tedy pozvala na své první vysílání Vysokých map lidství, téma zní: LÁSKA - PŘÁTELSTVÍ - SOUCIT. Jde o velmi hluboké pojetí těchto archetypálních témat, které vyrůstá z první vývojové fáze člověka (od početí do sedmi měsíců po početí). Je to období, ve kterém vzniká VĚDOMÍ (v dalších etapách pak vzniká postupně TĚLO, "PSYCHICKÉ SRDCE" atd.).


Vysílání se koná ve čtvrtek 30. května, 12 - 13h online (vstup do Zoomové místnosti od 11:40h, začátek je přesně ve 12h). Cena je 1000 Kč a nahrávka bude k dispozici na Studentském portálu ještě dva roky po vysílání. Obsahem tohoto zážehového imprintu je "super-schopnost" napojit se na nejhlubší složku sebe sama a vnímat toto napojení i mezi sebou a druhými.


Tato nahrávka funguje i sama o sobě, i při zpětném zakoupení. Pokud byste ale chtěli tento "zážeh" dále podpořit, připravila jsem navazující Kvantový sytící workshop "Láska - Přátelství - Soucit" obsahující kromě dalších integrujících přepisů i práci s tělem a city. Sytící workshop proběhne v Černošicích (vedle Prahy) 12. - 14.7. Pátek 18 - 21h. Sobota 10 - 18h. Neděle 10 - 17h. Cena je 6500 Kč. Za malý příplatek je možné si objednat stravu a prosté přespání.


Vaše registrace na Imprintový přepis Vysoké mapy lidství či i na Sytící workshop přijímám tentokrát osobně na ivetahavlova@seznam.cz.


Těším se na náš společný růst :)


Iveta

Comments


Archiv
Sledujte Ivetu
  • YouTube
  • Facebook App Icon
  • Instagram
  • LinkedIn
  • SoundCloud
bottom of page